"Pijana imprezowiczka"? Oby każdy był taki po alkoholu. Wywiad Filipa Chajzera jest przebojem Internetu

Paulina Szestowicka 18.10.2016
Filip Chajzer i dziewczyna po imprezie
Fotografia: www.youtube.com

Dziennikarz przeprowadził krótką rozmowę z dziewczyną, która po dobrej zabawie wraca do domu dopiero o godzinie 8.00.

Filip Chajzer zrobił wywiad z dziewczyną, która w sobotę o godzinie 8.00 wraca z zabawy do domu. Wideo szybko zyskało dużą popularność w Internecie i nie ma się czemu dziwić - niektóre serwisy internetowe opisały je jako "przebój sieci - rozmowa z pijaną imprezowiczką". Na szczęście za takimi nieszczęsnymi tytułami kryje się nie upokarzające wideo, a zabawna konwersacja z dziewczyną, która ma za sobą udany wieczór.

Bohaterka wywiadu była zaskoczona możliwością udzielenia wywiadu i szybko stwierdziła, że taka rozmowa nie powinna się odbyć, ponieważ stawia ją w niekorzystnym świetle. Nie ukrywała jednak, że dobrze się bawiła ze znajomymi, ale wdając się w omawianie szczegółów rozmowy nie robi dla siebie najlepszej reklamy. Na szczęście Internauci odebrali ją jako barwną postać, sympatycznej dziewczyny, która spędza wieczory tak jak większość jej rówieśników.

Mam wrażenie, że jestem niepoważna w tym momencie - powiedziała. - Mam wrażenie, że ludzie oceniają innych ludzi, którzy w sobotę rano są nietrzeźwi. Spędzałam czas ze znajomymi nie dlatego, że piąteczek, bo to jest jakieś święto, tylko ja to robię regularnie.

Rozmówczyni Filipa Chajzera na koniec rozmowy wyznała, że ma wyrzuty sumienia, że jest pijana i czym szybciej powinna wsiąść do autobusu jadącego w kierunku jej domu. Oby tylko nie przejmowała się prowokacyjnymi tytułami artykułów - lepiej przeczytać komentarze na YouTube. Cóż, prawda jest taka, że idealnie by było, gdyby każdy po wypiciu alkoholu zachowywał się jak ona.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów