Wystarczy chwila, by podrzucić pigułkę gwałtu. Ten film daje do myślenia

Magdalena Barszczak 13.04.2018
koncert
Fotografia: Youtube.com/kilgore9012

Zaczyna się sezon festiwali i plenerowych koncertów. Uważajcie.

Wielkimi krokami zbliża się sezon koncertowy. Imprezy w plenerze, festiwale - piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu pod gołym niebem. Dobrze się bawimy, poznajemy nowych ludzi - brzmi jak bajka? Tak, o ile zachowamy ostrożność. 

Zobacz także: Pigułka gwałtu może być wykrywana dzięki tej słomce

Youtuber kilgore9012 opublikował film, który mrozi krew w żyłach. Na nagraniu widzimy dwie szalejące na koncercie kobiety. Tańczą, wygłupiają się i dobrze się bawią. W pewnym momencie blondynka zajęta robieniem selfie nie zauważa, że podszedł do niej nieznajomy i wrzucił jej coś do kubka z alkoholem

Co się stało po wyłączeniu telefonu, nie wiemy. Czy dziewczynie urwał się film? Oto jak jedna chwila może zniszczyć czyjeś życie. Opublikowane kilka dni temu nagranie zostało obejrzane już ponad 600 tys. razy. Miejmy nadzieję, że kobieta w porę zorientowała się, co się stało. A może całą scenkę odegrano, a wideo zamieszczono w sieci ku przestrodze? Niestety, takie historie zdarzają się nie tylko w filmach.

Pamiętajmy, że pigułki gwałtu nie mają smaku, zapachu, a po kilkunastu godzinach nie da ich się wykryć w organizmie. Dlatego statystyki nie oddają rzeczywistej liczby ofiar. Po wzięciu pigułki kobieta jest bezwolna, osłabiona i ma zaniki pamięci, a oprawca może z nią zrobić, co chce.

Pilnujmy swoich drinków i nie przyjmujmy napojów od nieznajomych, aby dobra zabawa nie skończyła się tragedią.

Zobacz także: Nowa reklama z Lewandowskim zmiażdżona przez internautów

Jedna chwila może zniszczyć czyjeś życie:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów