Meghan udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z rodziny królewskiej! Wystąpiła w amerykańskiej telewizji

Paulina Ermel 22.04.2020
Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan po raz pierwszy wystąpiła w amerykańskiej telewizji od momentu, kiedy nie jest już księżną Sussexu. O czym opowiadała? Sami zobaczcie!

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub 19 maja 2018 roku. Od tego czasu oczy całego świata - w tym pracy - skierowane są właśnie na nich. Para nie chciała działać pod presją zainteresowania i podjęła bardzo poważną decyzję - z końcem marca 2020 roku przestała pełnić obowiązki związane z przynależnością do rodziny królewskiej.

Teraz małżonkowie mieszkają w USA wraz z synkiem Archiem i zamierzają żyć na własną rękę. Meghan ma za sobą już pierwszy zawodowy projekt - podjęła się narracji w jednym z filmów Disneya. Teraz też udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z rodziny królewskiej.

Pierwszy wywiad Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej

Okazuje się, że żona księcia Harry'ego udzieliła tego wywiadu jeszcze... w lipcu 2019 roku! To właśnie wtedy opowiedziała o projekcie, którego się podjęła. Mowa bowiem o tym, że użyczyła ona głosu do filmu dokumentalnego Disneya o słoniach. Jeszcze przed premierą produkcji przygotowano kilka jej zwiastunów, a jednym z materiałów reklamowych był także wywiad ówczesnej księżnej przeplatany urywkami z filmu.

Meghan udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o tym, że miała okazję poznać naturalne środowisko słoni i zobaczyć, jak się w nim zachowują. Podobno honorarium, które otrzymała za udział w filmie Disneya przekazała na rzecz organizacji zajmującej się opieką i ochroną tych wielkich zwierząt.

Wywiad Meghan - uznawany za pierwszy po odejściu z rodziny królewskiej - został wyemitowany 20 kwietnia w programie "Good Morning America". To właśnie tutaj aktorka wyraziła wdzięczność za angaż z takim projekcie.

Jestem wdzięczna, że mogę być częścią tej historii. Miałam też szczęście zobaczyć słonie w ich naturalnym środowisku. Gdy obserwujemy życie dzikich zwierząt, jeszcze bardziej rozumiemy, dlaczego powinniśmy je za wszelką cenę chronić - mówiła w wywiadzie udzielonym w lipcu 2019 roku.

Markle zaznaczyła też, jak ważna jest ochrona środowiska. Nie od dziś wiadomo, że zarówno przed poznaniem Harry'ego, jak i po wejściu do rodziny królewskiej, udzielała się charytatywnie również w organizacjach wspierających walkę o dobro Ziemi.

Mam nadzieję, że oglądając ten film, ludzie zrozumieją, jak bardzo związani jesteśmy z przyrodą. Gdybyśmy mieli większą świadomość, lepiej dbalibyśmy o naszą planetę, o zwierzęta i o siebie samych - dodała w rozmowie.

Wygląda na to, że na prawdziwy pierwszy wywiad po "Megxicie" będziemy musieli jeszcze poczekać. Na razie jednak możemy posłuchać, co była księżna sądzi o pierwszym projekcie, w którym wzięła udział po zaprzestaniu pełnienia obowiązków wynikających z tego, że należy do rodziny królewskiej.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów