Pierwszy wywiad Wojciechowskiej i Kossakowskiego! W końcu opowiedzieli o swoim związku

Paulina Ermel 18.09.2018
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Para pojawiła się po raz pierwszy publicznie na Balu Fundacji TVN Nie jesteś sam. Na ściance nie szczędzili sobie czułości, a w dodatku udzielili wywiadu, w którym zdradzili co nieco na temat swojej relacji.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pojawili się w weekend na Balu TVN. Do tej pory para raczej stroniła od tego typu wydarzeń i wspólnych wystąpień. Dlatego ich wspólne pojawienie się na imprezie i pozowanie do zdjęć wywołało niemałe poruszenie. tym bardziej, że Wojciechowska i Kossakowski udzielili tutaj wywiadu. I uchylili rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w pierwszym wywiadzie

Para podróżników została zapytana o to, dlaczego zdecydowali się w końcu pokazać razem na ściance. Odpowiedź była prosta.

Jeżeli już mamy zrobić coś ze swoimi twarzami, to dobrze jest się dać wykorzystać w dobrej sprawie, więc to główny motyw, dlaczego jesteśmy tutaj.

Wojciechowska wraz z ukochanym nie szczędzili sobie na imprezie czułości. Martyna przyznała w wywiadzie, że Przemek dodaje jej skrzydeł.

Uważam, że razem - i zawsze szukałam takiego partnera - stanowimy więcej, bo dodajemy sobie skrzydeł. Przemek dodaje mi skrzydeł.

To, że Martyna i Przemek pojawili się razem na imprezie, nie oznacza, że teraz będziemy ich regularnie widywać. Zakochani od razu dodali, że to wydarzenie było wyjątkiem. Kibicujecie im?

EN_01338972_0262
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów