Pierwszy taki szczery wywiad. Dowbor opowiedział o trudnej relacji z matką

Magdalena Barszczak 19.04.2018
Katarzyna Dowbor Maciej Dowbor
Fotografia: EAST NEWS

Czy wciąż ma do niej żal o to, że go zostawiła?

Dzieciństwo Maciej Dowbora nie należało do łatwych. Miał zaledwie 3 lata, gdy jego rodzice się rozstali. Dziennikarz otworzył się i opowiedział magazynowi "Twój styl" o trudnej relacji z matką. 

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybrali imię dla drugiej córeczki. Po raz kolejny postawili na klasykę

Katarzyna Dowbor wyjechała z rodzinnego Torunia do Warszawy. Maciej był wychowywany przez ojca, który kilka lat później wyprowadził się z synem do Niemiec. Wtedy kontakt z matką został jeszcze bardziej utrudniony. 

Byłem mały, gdy rodzice się rozwiedli, właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą. Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. (...) W pewnym sensie ją rozumiałem: miała 19 lat, gdy się urodziłem. Gdy jest się tak młodym, popełnia się błędy - wyznał.

Pod koniec szkoły podstawowej Dowbor wrócił z ojcem do Polski. Wtedy postanowił, że zamieszka z matką w Warszawie. To był jedyny sposób na nawiązanie bliższej więzi. Katarzyna Dowbor powoli wprowadziła syna w świat show-biznesu. Czy udało im się nadrobić stracony czas?

Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi, jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - przyznał prezenter.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor ma nastoletnią córkę. Jak wygląda 18-letnia Maria?

Myślicie, że wciąż ma do niej żal?

Maciej Dowbor
Fotografia: EAST NEWS
Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów