Pierwszy portret Archiego Harrisona! Podobny do Meghan i Harry’ego?

Julita Buczek 17.06.2019
meghan i harry
Fotografia: Instagram @sussexroyal

Z okazji Dnia Ojca książęta Sussexu postanowili opublikować zdjęcie swojego potomka. Post, który dodali, doczekał się ponad miliona polubień!

Meghan Markle oraz książę Harry zostali rodzicami już ponad miesiąc temu. To właśnie 6 maja na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Oficjalna fotografia dziecka Meghan i Harry’ego

Mały Archie doczekał się oficjalnej fotografii 16 czerwca, kiedy w Wielkiej Brytanii wypada Dzień Ojca. Na zdjęciu opublikowanym na oficjalnym profilu książęcej pary widnieje śpiący maluch, który trzyma dłoń Harry’ego. Fotografii towarzyszył również przejmujący opis, który wywołał niesamowite poruszenie wśród komentujących. Pod publikacją fani postanowili pogratulować Harry’emu potomka oraz życzyć mu szczęśliwego Dnia Ojca.

Szczęśliwego Dnia Ojca! I specjalne życzenia, by ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy, składamy księciu Sussexu - napisano pod publikacją.

Publikujecie zdjęcia swoich dzieci w sieci?

Zobacz także: Meghan i Harry pokłócili się na urodzinach królowej? Księżna z trudem powstrzymywała łzy [WIDEO]

Od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego minął już rok. Pamiętacie to bajkowe wydarzenie? Przypominamy wam migawki z pięknej uroczystości, którą oglądał cały świat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów