Biedronka otwiera pierwszy outlet w Polsce. RTV, AGD, akcesoria i kosmetyki nawet 80% taniej

Hanna Skowron 11.07.2018
Zakupy
Fotografia: shutterstock.com

Klientów Biedronki przyciągną pełnowartościowe produkty w atrakcyjnych cenach. 

Sieć sklepów Biedronka stawia na zupełnie nowy dla siebie format. Już w czwartek, 12 lipca, Jeronimo Martins Polska otworzy dla swoich klientów drzwi do pierwszego w Polsce outletu Biedronki.

Zobacz także: Kolejne oszustwo „na Biedronkę”. Wyłudzają dane w aplikacji 

Pierwszy obiekt tego typu powstał w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Póki co nie wiadomo, czy przedstawiciele spółki planują rozszerzenie działalności na inne miasta. Być może rozważą to po otwarciu sklepu, zwłaszcza, że zainteresowanie może być spore.

Outlety mają obsługiwać klientów indywidualnych i hurtowych. Do odwiedzin zachęcają przede wszystkim bardzo konkurencyjne ceny. Jak informuje JMP, w outlecie Biedronki oferowane będą setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji", ale w cenach nawet 80% niższych niż w przypadku zakupu tego samego produktu w sklepie.

Outlet sieci Biedronka w Poznaniu - co i za ile?

Sieć podkreśla, że do poznańskiego outletu w każdym tygodniu będą trafiać nowe produkty. Wśród nich znajdzie się m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów czy chemię gospodarczą i kosmetyki.

Outlet sieci Biedronka będzie czynny od poniedziałku do soboty pomiędzy 8.00 a 21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00.

biedronka1
Fotografia: Biedronka.pl
screenshot-www.biedronka.pl-2018.07.11-14-18-56
Fotografia: Biedronka.pl

Zobacz także: Torebki Wittchen ponownie w sklepach LIDL 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów