Pierwszy komentarz Harry'ego po porodzie Meghan Markle. Książę nie potrafił ukryć wzruszenia

Hanna Skowron 07.05.2019
książę Harry
Fotografia: STEVE PARSONS/AFP/East News

Jak się czuje księżna i czy wybrali już imię?

Na ten moment czekali wszyscy Brytyjczycy. Książę i księżna Sussex zostali rodzicami! Nastroje na Wyspach są gorące, ponieważ Harry i Meghan złamali tradycję i nie pokazali jeszcze twarzy noworodka. Emocje udzieliły się świeżo upieczonemu tacie, który nie potrafił ukryć wzruszenia.

Zobacz także: Meghan i Harry wydali oświadczenie. Nie pokażą dziecka poddanym!

Książę Harry o narodzinach syna i porodzie Meghan

Miliony fanów brytyjskiej rodziny królewskiej w poniedziałek dowiedziały się, że księżna Meghan o 5.26 urodziła chłopca. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem dziecko i mama czują się dobrze.

Książę Harry podczas krótkiego wystąpienia dla prasy udzielił kilku szczegółów na temat porodu żony. Był bardzo przejęty i z trudem dobierał słowa.

Jakim cudem kobiety dają radę robić to, co robią, jest niepojęte! To było najbardziej niesamowite doświadczenie, jakie kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić - mówił wzruszony.

Książę Sussex podziękował Brytyjczykom za wsparcie i miłe słowa. Dodał także, że zgodnie z ustaleniami w ciągu kolejnych dni razem z Meghan pokażą zdjęcia syna i ogłoszą jego imię.

Poród był spóźniony o tydzień, więc mieliśmy czas na zastanowienie, ale o naszej decyzji poinformujemy wszystkich oficjalnie, być może za dwa dni. Wtedy też pokażemy wszystkim naszego synka - powiedział.

Jak będzie miał na imię nowy członek rodziny królewskiej? Bukmacherzy typują Arthura, Jamesa lub Philipa.

Czy przewidywania się sprawdzą? Czas pokaże.

Zobacz także: Cały świat czeka na poród księżnej Meghan. Wróżka miała wizję

Księżna Meghan zawsze zachwyca stylizacjami, nawet w ciąży! Zobacz nasze top 5 jej kreacji. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów