Lewandowscy znów w komplecie! Robert pokazał słodkie zdjęcie z żoną i córkami

Zuzanna Morska 20.05.2020
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Piłkarz po kilkudniowej przerwie wrócił do swojej ukochanej rodziny i z tej okazji pochwalił się na Instagramie zdjęciem całej czwórki.

Na początku maja na świat przyszła druga córeczka Ani i Roberta Lewandowskich - Laura. I choć narodzinami dziecka w mediach społecznościowych pochwalił się piłkarz, nie mógł on zbyt długo nacieszyć się chwilami z rodziną.

Sportowiec musiał bowiem odbyć obowiązkową izolację przed zgrupowaniem Bundesligi. Na szczęście nie trwało to długo i po kilku dniach wrócił on do żony i ukochanych córek. Spotkanie całej czwórki uwiecznił na zdjęciu, które bije dzisiaj rekordy popularności w mediach społecznościowych.

Pierwsze zdjęcie Lewandowskich we czwórkę

Robert Lewandowski zamieścił w sieci zdjęcie, na którym widać go z całą rodzinką. Jest tutaj Ania, która trzyma malutką Laurę i jednocześnie daje Robertowi buziaka w policzek. Z drugiej strony całusa tacie daje urocza Klara.

Lewy opatrzył zdjęcie podpisem: "Moje dziewczyny".

Jak możecie się domyślić, fotografia wywołała niemałe poruszenie wśród fanów sportowca. Pojawiło się pod nią mnóstwo komentarzy z ciepłymi słowami.

Potrójne szczęście. Robert, ty farciarzu.

Im więcej kobietek, tym lepiej.

Najsłodsze, co dziś zobaczyłam.

A wam jak się podoba zdjęcie Lewandowskich w komplecie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów