Pierwsze zdjęcia Meghan po opuszczeniu Wielkiej Brytanii! Wygląda zupełnie inaczej niż na brytyjskim dworze

Zuzanna Morska 15.01.2020
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Wygląda na to, że Meghan świetnie odnajduje się w Ameryce Północnej. Już zaliczyła pierwsze publiczne wyjście.

8 stycznia zostanie zapamiętany przez fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na długo. To właśnie wtedy księżna Meghan i książę Harry ogłosili, że nie chcą już pełnić obowiązków książęcych i "wycofują się" z rodziny królewskiej.

Meghan i Harry chcą prowadzić w miarę normalne życie, które zamierzają dzielić między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Po ogłoszeniu tej wiadomości księżna wróciła szybko do Kanady, gdzie czekał na nią malutki syn Archie. Natomiast książę został na dworze, aby dopiąć szczegóły tej wyjątkowej sytuacji.

Meghan zaliczyła już pierwsze publiczne wyjście w Kanadzie. I trzeba przyznać, że wyjazd z Wielkiej Brytanii bardzo jej służy!

Pierwsze zdjęcia Meghan po wyjeździe z Wielkiej Brytanii

Wygląda na to, że księżna również w Kanadzie nie może liczyć na odrobinę prywatności. Fotoreporterzy wciąż próbują zrobić jej zdjęcia, które mogłyby pokazać, jak jej się żyje w Ameryce Północnej. I w końcu się im udało!

Meghan postanowiła ostatnio wybrać się do Vancouver, gdzie odwiedzała dom samotnych kobiet. Tym samym powróciła do swojej działalności charytatywnej i wygląda na to, że świetnie się z tym czuje.

Fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia, na których Meghan ma przede wszystkim casualową stylizację - dopasowane spodnie, parkę z futerkiem i wygodne kozaki. A uśmiech nie schodzi jej z twarzy!

Uważacie, że wyjazd z Wysp Brytyjskich dobrze jej zrobił?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów