Meghan i Harry na pierwszych wspólnych zdjęciach po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii!

Paulina Ermel 19.02.2020
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

Para została przyłapana na lotnisku w Kanadzie. Wygląda na to, że mają się świetnie, a uśmiechy nie schodzą im z twarzy!

Od jakiegoś czasu księżna Meghan i książę Harry mieszkają w Kanadzie. Para podjęła decyzję o tym, że rezygnuje z pełnienia ważnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej i zaczyna życie na własną rękę poza Wielką Brytanią.

Niemały wpływ na to, miało ogromne zainteresowanie, jakie małżeństwo wzbudzało na Wyspach Brytyjskich. Teraz żyje im się spokojnie i wygląda na to, że dużo szczęśliwiej. Wskazują na to zdjęcia, jakie fotoreporterzy zrobili ostatnio Meghan i Harry'emu na lotnisku!

Pierwsze zdjęcia Meghan i Harryego po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii

Ostatnio Meghan i Harry przebywali w USA. Mieli tutaj do załatwienia parę obowiązków, ale też znaleźli chwilę na przyjemności. Zagraniczne media rozpisywały się, że wraz z małym synkiem Archiem udali się nawet na kolację do Jennifer Lopez i jej narzeczonego Alexa Rodrigueza.

Po udanym wypoczynku w Stanach Zjednoczonych para wróciła do domu w Kanadzie. Fotoreporterom udało się przyłapać ich na lotnisku. Oboje nieśli walizki i uśmiechali się od ucha do ucha. Widać, że "wolność" bardzo im służy.

Wygląda też na to, że para świetnie się ze sobą dogaduje, a ich uczucie kwitnie - oboje bowiem nie szczędzili sobie czułości.

Zobaczcie, jakie zdjęcia zrobili im dziennikarze. Myślicie, że decyzja o wyprowadzce była jedną z lepszych w ich życiu?

Interesujesz się brytyjską rodziną królewską? Koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów