Pierwsze wyjście Meghan bez męża. Zaliczyła dwie wpadki przy królowej

Paulina Ermel 15.06.2018
Królowa Elżbieta i księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Początki księżnej Meghan w rodzinie królewskiej nie są łatwe. Ukochana księcia Harry'ego wybrała się ostatnio z królową do Cheshire. Bez męża. I zaliczyła dwie wpadki.

Zdjęcia z pierwszego wyjazdu świeżo upieczonej małżonki księcia Harry'ego, która śmieje się wraz z królową Elżbietą, podbijają internet. Monarchini zaprosiła księżną Meghan w podróż prawdziwie królewskim pociągiem. Udały się z wizytą do hrabstwa Cheshire. Niestety dla księżnej Meghan nie była to do końca udana wycieczka.

Zobacz także: Meghan Markle złamała protokół królewski?

Królewska podróż

Pamiętacie jak kilka dni temu zdenerwowana Meghan pytała męża na słynnym balkonie Pałacu Buckingham, czy to dobry moment na dygnięcie przed królową? Tym razem u boku księżnej Meghan zabrakło Harry'ego, który służył dobrą radą i koił nerwy ukochanej. Musiała poradzić sobie sama.

Meghan wybrała na te okazję beżową sukienkę projektu Givenchy. Zaczęło się dobrze - zakryte ramiona to wyraz szacunku wobec królowej. Niestety kreacja wyglądała na mocno wygniecioną. Od początku za Meghan ciągnęło się widmo wpadki.

Następnie kamery zarejestrowały moment, kiedy księżna wraz z królową Elżbietą zbliżają się do samochodu. Meghan nie wiedziała, czy ma wsiąść pierwsza - zgodnie z protokołem pierwsza powinna iść królowa. Ostatecznie postanowiła zapytać królową "jakie są preferencje". Królowa wybrnęła z niezręcznej sytuacji i odpowiedziała: "Idź pierwsza".

Protokół królewski nie należy do najłatwiejszych, a przed Meghan wciąż sporo nauki. Trzeba jednak przyznać, że wraz z królową wyglądały jakby bardzo dobrze się bawiły.

Zobacz także: Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów