Książę George nie chce chodzić do szkoły. Powód zdradził William. Zrozumie go wiele rodziców

Katarzyna Leszczyńska 27.09.2017
Książę William z synem
Fotografia: EAST NEWS

William opowiedział o kłopotach z synem rodzicom spotkanym w szkole.

Entuzjazm pierwszych dni nauki minął. Wrzesień się kończy, a uczniowie zaczynają wpadać w rutynę. Jak się okazało, problemy z chodzeniem do szkoły mogą dotknąć każdego. Nawet dziecko królewskiej pary nie chce już chodzić do szkoły.

O tym, że mały monarcha ma dość uczęszczania do szkoły wiemy od jego taty – Williama. Książę poinformował o tym fakcie mamę koleżanek ze szkoły syna. Podobno George poskarżył się tacie, że ma już dość chodzenia do szkoły i woli zostać w domu ze swoją mamą – księżną Kate, która musi przebywać w pałacu ze względu na złe samopoczucie w ciąży.

Książę George
Fotografia: ONS

Wpływ na zachowanie George’a może mieć to, że mama nie odprowadza go do szkoły, a mały książę chce spędzać z nią więcej czasu. Problem może leżeć również w tym, że George w szkole nie może mieć bliskich przyjaciół. Jak się okazuje, rodzice innych dzieci z elitarnej placówki Thomas’s Battersea twierdzą, że ich pociechy równie niechętnie uczęszczają do szkoły. A może to po prostu najzwyklejszy „uczniowski kryzys”?

George jest pierworodnym synem Kate i Williama. Ma młodszą siostrę Charlotte. Para królewska spodziewa się trzeciego dziecka. Księżna odwołała wszelkie oficjalne wizyty ze względu na dolegliwości ciążowe. 

Księżna Kate i Książę William z dziećmi
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów