Meghan doprowadziła Kate do łez przez Archiego! Harry musiał przeprosić bratową

Księżna Meghan i książę Harry pokazują swojego syna Archiego po raz pierwszy
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William po raz pierwszy spotkali syna Harry'ego! Ich wizyta nie trwała jednak długo, ponieważ Meghan doprowadziła Kate do łez.

Księżna Meghan 6 maja urodziła swoje pierwsze dziecko. Wszyscy musieli jednak poczekać, aż ukaże je światu. Archiego poznaliśmy tego samego dnia, gdy swojego prawnuka po raz pierwszy ujrzeli królowa Elżbieta i książę Filip. Brat księcia Harry'ego i jego żona, książę William i księżna Kate, musieli jednak poczekać znacznie dłużej na poznanie nowego członka rodziny królewskiej. Okazuje się, że pierwsze spotkanie książąt Cambridge z małym Archiem nie należało do udanych i trwało zaledwie 5 minut!

Zobacz także: Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego pierwsza doba po narodzinach syna

Pierwsze spotkanie Kate i Meghan po porodzie księżnej Sussex

Według doniesień mediów, Harry i Meghan sami chcieli najpierw nacieszyć się swoimi potomkiem. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. W związku z tym wizyta Kate i Williama u Archiego odbyła się dopiero 14 maja.

Księżna Kate znana jest z tego, że uwielbia spędzać czas z dziećmi. Tym samym chciała wziąć na ręce synka Harry'ego. Jak donosi magazyn "In Touch", Meghan stanowczo jej się sprzeciwiła, co nie zostało dobrze przyjęte przez Kate i Williama. Później całą sytuację musiał wyjaśniać książę Harry.

Meghan nie chciała dać Kate potrzymać na rękach Archiego, przez co księżna Cambridge się popłakała. William i jego żona wyszli po pięciu minutach. Harry musiał zadzwonić do Kate z przeprosinami - możemy przeczytać na łamach magazynu.

Myślicie, że Kate powinna mieć żal do Meghan? Archie jest pierwszym dzieckiem księżnej Sussex. Być może w związku z tym Meghan jest po prostu nadopiekuńcza.

Zobacz także: Zasady, które obowiązują podczas królewskich porodów. Łatwo nie jest 

Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się, kim z rodziny królewskiej jesteś. Sprawdź, czy bliżej ci do księżnej Meghan, czy może do królowej Elżbiety. Do dzieła! 

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów