Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie z pierwszej sesji zdjęciowej!

Paulina Ermel 10.04.2019
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Fotografia: instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska rzadko wrzuca cokolwiek do sieci. Ale jeśli się już decyduje na taki krok, jest to coś specjalnego! Zobaczcie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka gra w teatrze, w serialach, ale ma też na koncie parę ról w filmach.

Piękna Polka jest szczęśliwą mamą, ale jednocześnie bardzo chroni swoje życie prywatne i właściwie wcale się nim nie dzieli nawet z fanami w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i udostępniła wyjątkowe zdjęcie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie z pierwszej sesji

Marta niedawno pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje zupełnie bez makijażu. Dodała do niego obszerny podpis, w którym wyznała, że dopiero od jakiegoś czasu czuje się dobrze we własnej, naturalnej skórze.

To nie koniec niespodzianek ze strony aktorki. Teraz wrzuciła na Instagrama zdjęcie ze swojej pierwszej sesji fotograficznej. Patrząc na nie, dochodzimy do jednego wniosku - Marta zupełnie się nie zmieniła! Jedyne co to nowa fryzura - teraz aktorka nie ma grzywki i zmieniła kolor włosów.

To była moja pierwsza w życiu sesja zdjęciowa. Namówiła mnie na nią Joanna Moro. Sama się uczesałam, umalowałam, wystylizowałam. Fotkę wykonał Darek Senkowski. Bardzo ją lubię. Byłyśmy wtedy na trzecim roku studiów i postanowiłyśmy zrobić sobie profesjonalne aktorskie portfolio: cv, zdjęcia. Kiedy to było...

A jak wam się podoba to zdjęcie? Jak bardzo aktorka się zmieniła?

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów