Jak wyglądała pierwsza randka Kate i Williama? Nie była zbyt udana

Paulina Ermel 21.08.2018
Księżna Kate i ksiażę William
Fotografia: East News

Księżna Kate i książę William są razem od 2004 roku. I choć dzisiaj tworzą zgraną parę i mają piękną rodzinę, ich początki nie były łatwe.

Kate poznała następcę brytyjskiego tronu w 2002 roku na studiach. Przyszła księżna i książę razem studiowali w Szkocji. Początkowo jedynie się przyjaźnili, ale z czasem przyjaźń przerodziła się w uczucie. Spotykają się od 2004 roku, małżeństwem są od 2011. Zastanawialiście się, jak wyglądały ich początki? Dla Brytyjki spotykanie się z wnukiem brytyjskiej monarchini na pewno nie było łatwe. A pierwsze randki nie należały do zbyt udanych.

Zobacz także: William podarował Kate wyjątkowy prezent. Księżna pochwaliła się nim na meczu!

Pierwsza randka księżnej Kate i księcia Williama

Początkowo Kate nie mogła przyzwyczaić się do tego, że William jest zupełnie normalnym facetem. Miała problem z traktowaniem go jak kolegę, a nie księcia. Dlatego ich pierwsze randki nie należały do zbyt udanych. Wszystko dlatego, że przyszła księżna była bardzo nieśmiała i skrępowana. Do tego stopnia, że każde spotkanie kończyło się speszeniem jej - za każdym razem w obecności Williama się czerwieniła!

W jednym z wywiadów Kate przyznała, że długo zajęło, zanim otworzyła się przed księciem Williamem.

Dzisiaj aż trudno w to uwierzyć. Księżną pokochali nie tylko Brytyjczycy, ale też ludzie na całym świecie. A z Williamem stanowią piękną i dobraną parę.

Zobacz także: Wiemy, jakie tytuły będą nosić Kate i William, kiedy Karol zostanie królem

To najseksowniejsza kreacja księżnej Kate:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów