Natalia Siwiec urodziła niecałe 2 miesiące temu. Teraz pozuje w samej bieliźnie. Plotek o surogatce nie uciszy

Katarzyna Leszczyńska 11.10.2017
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/Natalia Siwiec

Siwiec pokazuje znów swoją szczupłą sylwetkę po porodzie.

Natalia Siwiec bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Gwiazda urodziła córkę Mię pod koniec sierpnia. Już trzy tygodnie po porodzie zaskoczyła wszystkich płaskim brzuchem, co spotkało się z ogólnym oburzeniem wśród internautów i spekulacjami o wynajęciu surogatki. Teraz Siwiec daje im jeszcze większy powód do krytykowania. Na swoje InstaStory wrzuciła zdjęcia w samej bieliźnie.

Siwiec sesja w bieliźnie
Fotografia: Fotografie: Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej do najnowszej kampanii bielizny Ewy Bien. Po celebrytce zupełnie nie widać, że kiedykolwiek była w ciąży. Jej niespełna dwa miesiące po porodzie jest doskonała. Nic więc dziwnego, że wokół niej krążą plotki, jakoby wynajęła surogatkę do urodzenia dziecka. Siwiec jakiś czas temu postanowiła je zdementować.

Przede wszystkim zaczęłam się zastanawiać, czy to w ogóle byłoby realne w Polsce - mówiła wówczas.

Gwiazda swój płaski brzuch tłumaczy genami. Dzięki nim udało jej się błyskawicznie wrócić do formy sprzed ciąży. Dzięki temu gwiazda już dziś zastanawia się nad kolejnym dzieckiem, o czym powiedziała w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”. Trudno się dziwić fankom, które zazdroszczą jej takiego wyglądu po porodzie.

Bielizna damska, która spodoba się każdej kobiecie podążającej za modą

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów