Pierwsza Wielkanoc bez Pawła Królikowskiego. Zostawił rodzinie piękną pamiątkę!

Julita Buczek 10.04.2020
Paweł Królikowski
Fotografia: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

To pierwsze święta w rodzinie Królikowskich od śmierci Pawła. Gdzie postanowiła spędzić je jego rodzina? Okazuje się, że aktor zostawił im po sobie piękną pamiątkę.

To pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego. Okazuje się jednak, że aktor zadbał o swoich bliskich i zostawił im po sobie niezwykłą pamiątkę.

Magiczny czas świąt rodzina Królikowskich spędzi w pięknym domu w Kudowie-Zdroju, który przez wiele lat był im bardzo bliski.

Królikowscy spędzą święta w domu w Kudowie-Zdroju

Okazuje się, że miejsce to było szczególnie ważne dla aktora. W jednym z udzielonych za życia wywiadów zdobył się na dużą szczerość.

Kiedyś zatrzymywałem się w Kudowie-Zdroju i w innych okolicznych miejscowościach i zawsze marzyłem, żeby tutaj bywać częściej. Później pojawił się taki dar od losu, że mogłem kupić sobie tutaj działkę i wybudować dom - powiedział w rozmowie z dziennikarzem portalu doba.pl

Okazuje się, że miejsce to było bardzo ważne dla Pawła Królikowskiego z jeszcze innego powodu. Co roku zajmował się on w Kudowie-Zdroju organizacją Festiwalu Polsko-Czeskiego. Po jego nagłej śmierci, władze miasta chcą nadać festiwalowi jego imię.

Gdzie spędzacie święta?

Zobacz także: Faceci opisali swój ideał kobiecej twarzy. Zwrócili szczególną uwagę na jedną rzecz

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów