Pierogi Magdy Gessler kosztują krocie. Wiemy, ile trzeba za nie zapłacić!

Julia Pandecka 20.12.2019
Magda Gessler lepi pierogi wigilijne na swoim kanale na YouTube
Fotografia: YouTube/Magda Gessler

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Nic więc dziwnego, że ceny w jej restauracjach są wysokie. Wiemy, ile kosztują dania wigilijne "U Fukiera"!

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką i kreatorką smaków. Przepisy na jej dania są wyszukiwane przez wielu Polaków. Zwłaszcza na dania wigilijne Magdy Gessler. Co niektórzy mają to szczęście, że mogą wypróbować oryginalnych przepisów Magdy w jej restauracji. Żeby jednak pozwolić sobie na taką przyjemność, trzeba wydać krocie! Sprawdziliśmy, ile kosztują pierogi i inne dania świąteczne w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera".

Zobacz także: Już jest! Ruszył kanał Gessler na YouTube, a tam... barszcz wigilijny Magdy Gessler!

Potrawy świąteczne Magdy Gessler - ile kosztują?

"U Fukiera" to jedna z najsłynniejszych restauracji Magdy Gessler, która znajduje się w Warszawie. To właśnie w jej menu pojawiły się dania świąteczne.

Okazuje się, że za pierogi świąteczne Magdy Gessler trzeba zapłacić 45 złotych za 6 sztuk! Jeżeli chodzi o uszka z borowikami do barszczu, za 10 sztuk zapłacimy 35 złotych. Do tego niecały litr barszczu czerwonego Magdy Gessler za 32 zł

W ofercie znajdują się również inne tradycyjne dania. Ukochana kapusta Magdy Gessler z grzybami i pigwą kosztuje 65 zł. Czysta zupa grzybowa 55 zł. Można dostać też karpia faszerowanego po żydowsku. Jego cena to 39 zł za 250 g

Na deser możemy wybrać m.in.: piernik staropolski z czekoladą za 70 zł lub makowiec z orzechami za 110 zł. Całość możemy natomiast popić tradycyjnym kompotem z suszu w cenie 30 zł za niecały litr.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się świąteczny catering "U Fukiera".

Zobacz także: Których dać nie potrafią przygotować Polacy? Magda Gessler ujawnia!

Menu świąteczne U Fukiera
Fotografia: Ufukiera.pl
Menu świąteczne U Fukiera
Fotografia: Ufukiera.pl
Menu świąteczne U Fukiera
Fotografia: Ufukiera.pl

Uwielbiasz Magdę Gessler? Oglądasz każdy program z jej udziałem? Jeśli tak to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie i sprawdzić, ile wiesz o słynnej restauratorce.

Magda Gessler
Rozwiąż quiz

Jesteś fanem Magdy Gessler? Sprawdź, ile wiesz o słynnej restauratorce

Magda Gessler

1. Drugie imię Magdy Gessler to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów