Pierce Brosnan z synem na pokazie mody. Paris ma już 18 lat i jest modelem!

Pierce Brosnan w czarnej muszce i okularach
Fotografia: Ana M Wiggins/SplashNews.com/East News

Paris Brosnan to jedno z pięciorga dzieci Pierce'a Brosnana. 18-latek jest modelem i ostatnio wziął udział w pokazie podczas London Fashion Week. Jest podobny do ojca?

W miniony wtorek zakończył się London Fashion Week. Jednym z gości na pokazie marki Chrome Hearts był Pierce Brosnan. Aktor nie bez powodu pojawił się w Londynie. Zrobił to dla swojego syna. Paris Brosnan ma już 18 lat i jest modelem! Chłopak był jednym z modeli na pokazie Chrome Hearts, a na wybiegu szedł u boku Stelli Maxwell. Następnie pozował wraz z ojcem na ściance. Musimy przyznać, że wyglądem i prezencją dorównuje znanemu tacie.

Zobacz także: Córka Izabelli Scorupco ma już 22 lata! Jak wygląda i czy przypomina słynną mamę?

Paris Brosnan - jak wygląda syn Pierce'a Brosnana?

Pierce Brosnan ma aż pięcioro dzieci! Aktor przez ponad 10 lat był mężem Cassandry Harris. Para wspólnie doczekała się syna Seana Brosnana. Cassandra zmarła jednak w 1991 roku na raka jajnika. Wówczas Pierce zaadoptował jej dzieci z pierwszego małżeństwa: Charlotte oraz Christophera

W 1996 roku Pierce poznał dziennikarkę Keely Shaye Smith. Para wzięła ślub w 2001 roku i doczekała się dwóch synów. Starszy z nich, Dylan, jest modelem i muzykiem. Młodszy, Paris, skupił się na karierze w modelingu. I to właśnie u jego boku ostatnio tata pojawił się na London Fashion Week.

Paris wystąpił w pokazie Chrome Hearts, nie jest to jednak jego pierwsza przygoda ze światowymi wybiegami. Mimo młodego wieku brał już udział w pokazach takich domów mody jak: Dolce & Gabbana oraz Ralph Lauren. Zobaczcie, jak prezentuje się 18-latek.

Zobacz także: Maddox Jolie-Pitt o relacji z Bradem Pittem. Te słowa mogą zaboleć

Paris Brosnan i Pierce Brosnan na London Fashion Week
Fotografia: Brett D. Cove/SplashNews.com/East News
Stella Maxwell i Pierce Brosnan w pokazie podczas London Fashion Week
Fotografia: WWD/REX/Rex Fashion/East News

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Łączy zdjęcia gwiazd z ich fotografiami z przeszłości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów