Piękny gest właścicieli hotelu w Zakopanem. Dziękują Polakom oraz służbie zdrowia!

Julita Buczek 23.03.2020
zakopane
Fotografia: Shutterstock

Jeden z zakopiańskich hoteli postanowił podziękować lekarzom oraz pielęgniarkom, którzy stawiają czoła w walce z koronawirusem. Sprawdźcie, jak to zrobili.

Walka z koronawirusem opanowała cały świat. Tysiące lekarzy i pielęgniarek w pocie czoła starają się walczyć o każde życie zarażonego koronawirusem. Ta smutna sytuacja skłoniła właścicieli oraz pracowników jednego z zakopiańskich hoteli do wyjątkowego gestu. Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi.

Wzruszający gest właścicieli hotelu

W oknach hotelu Mercure Kasprowy pojawił się świecący napis ,,I LOVE PL'', który ma w nietuzinkowy sposób podziękować Polakom oraz polskiej służbie zdrowia, która w pocie czoła walczy z koronawirusem. W social mediach hotelu pojawił się bardzo wzruszający wpis.

Drodzy Przyjaciele! Wdzięczni za wszystkie chwile spędzone u nas u podnóża Tatr, w tym trudnym dla wszystkich czasie, pamiętamy i jesteśmy z Wami!  Żyjemy nadzieją, że już wkrótce będziemy mogli ponownie Was gościć! Przede wszystkim jako GRUPA BACHLEDA pragniemy z całego serca podziękować naszej dzielnej służbie zdrowia, która codziennie walczy z epidemią koronawirusa. DZIĘKUJEMY #JesteśmyzWami - napisała rodzina Bachleda - Curuś z zespołem.

hotel kasprowy
Fotografia: materiały prasowe

Co sądzicie o takim podziękowaniu?

Zobacz także: Szwed utknął na lotnisku w Warszawie! To historia jak z filmu "Terminal"

Quiz - gdzie powinieneś spędzić wakacje
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, gdzie powinieneś spędzić wakacje!

Quiz - gdzie powinieneś spędzić wakacje

1. Którego z tych gatunków muzycznych lubisz słuchać najbardziej:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów