41 tys. internautów nie może się mylić! Zdjęcia pilotki robią furorę w sieci

Magdalena Barszczak 17.04.2019
Pilotka Emilie Christine
Fotografia: Instagram.com/pilotemilie/

31-latka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z kokpitu i podróży. 

Zawód pilota to jedna z najbardziej podziwianych profesji na świecie. Czy mogą ją wykonywać tylko mężczyźni? Oczywiście, że nie, choć ci stanowią większość. Emilie Christine lata od 8 lat. Obecnie pracuje za sterami kanadyjskiej linii lotniczej Westjet, a zdjęciami z podróży chwali się w internecie.

Zobacz także: Pracuje w szpitalu i jest gwiazdą internetu. Doktor Mike to najprzystojniejszy lekarz na świecie

Piękna pilotka podbija sieć 

31-latka licencję pilota otrzymała w 2012 roku. Wcześniej była masażystką, ale jako 20-latka już marzyła o lataniu. Emilie nigdy nie spotkała się z dyskryminacją w miejscu pracy. Czuje jednak, że musi pracować ciężej niż mężczyźni, by udowodnić, że się nadaje. Ale nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną.

Uczucie latania jest bezcenne. Twoje problemy są mniejsze, a rzeczy prostsze. Bardziej doceniam życie. To dla mnie również poczucie wolności - oceniła w rozmowie z dziennikiem "Daily Mail".

Emilie Christine ma od 12 do 16 lotów tygodniowo. To dużo pracy, ale starcza czasu, by podzielić się zdjęciami z podróży. Powietrzne przygody Kanadyjki spodobały się internautom. Na Instagramie Emily obserwuje już 41 tys. osób.

Pilotka odwiedziła już takie kraje, jak: Islandia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Peru, Kostaryka, Kuba, Demokratyczna Republika Konga, Australia i Bahamy. Najbardziej podobało się jej w Chorwacji. W tym roku ma jeszcze w planach odwiedzić Tanzanię i Kilimandżaro.

Jesteście ciekawi, jakimi zdjęciami z podróży chwali się Emilie? Zajrzyjcie na jej Instagrama!

Zobacz także: Rzuciła pracę w korporacji i zamieszkała na wyspie. Żywi się wyłącznie owocami

Istnieje wiele produktów, które promowane są jako zdrowe, jednak tak naprawdę szkodą

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów