Penthouse Johnny’ego Deppa wiele wyjaśnia. Widać, jak wielki wpływ na gust aktora, miały jego role

Redakcja 29.09.2016
Johnny Depp sprzedaje mieszkanie
Fotografia: kevindees.thepartnerstrust.com

Ukochane mieszkanie aktora zostało wystawione na sprzedaż. Te wnętrza robią wrażenie.

Mieszkania celebrytów i artystów zwykle zaaranżowane są w luksusowy, jednak minimalistyczny sposób. Rzadko się zdarza, że mieszkanie tak bardzo pasuje do człowieka, jak penthouse Johnny’ego Deppa w Los Angeles. Każdy pokój zawiera w sobie cząstkę aktora.

Po obejrzeniu zdjęć wnętrz nikt chyba nie będzie miał wątpliwości, że wszystkie role pozostawiają w nim ślad. A może to Johnny Depp dopasowuje role do swojego świata? Mieszkanie wygląda jak rockowy Disneyland, w którym rządzą piraci, a gospodarzem jest Tim Burton. Podobnie wyglądały przecież ostatnie lata kariery gwiazdora.

Cena za ekstrawagancję

Dwupoziomowe mieszkanie, które składa się aż z pięciu penthousów, znajduje się w centrum Los Angeles w budynku Columbia. Mieści się w nim 9 sypialni, w tym jedna zaaranżowana została na studio. Kompleks pięciu mieszkań Johnny'ego Deppa zawiera w sobie basen, tarasy, spa, paleniska i studio fitness. Cena, jaką należy za niego zapłacić jest zawrotna - wynosi aż 12,7 milionów dolarów.

I nic dziwnego, przecież takie okazje nie zdarzają się często. Chociaż trzeba przyznać, że nie każdy potrafiłby mieszkać w tak odważnie urządzonych wnętrzach. Chyba, że byłby równie ekscentryczny co aktor. 

Zobacz mieszkanie Johnny'ego Deppa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów