Pentagon opublikował trzy nagrania, na których widac UFO! "Spójrz na to! To się kręci"

Paulina Ermel 29.04.2020
UFO
Fotografia: Shutterstock

Wygląda na to, że pilotom Marynarki Wojennej USA udało się nagrać UFO. Pentagon właśnie opublikował nagrania ukazujące "niezidentyfikowane obiekty latające".

Pentagon opublikował filmy, na których wyraźnie widać UFO, czyli "niezidentyfikowane obiekty latające". Nagrania zostały wykonane przez pilotów Marynarki Wojennej USA w 2004 i 2015 roku. Wcześniej do sieci wrzucali je internauci, teraz nagrania zostały upublicznione oficjalnie!

Pentagon pokazuje nagrania, na których widać UFO

Filmy wyciekły do sieci w 2007 i 2017 roku. Dlatego właśnie postanowiono o oficjalnym potwierdzeniu ich autentyczności.

Po dokładnej analizie ustalono, że autoryzowana publikacja tych nagrań nie ujawnia żadnych poufnych wiadomości ani systemów i nie wpływa na badanie tych niezidentyfikowanych zjawisk na niebie - przekazała mediom Sue Gough, rzeczniczka Departamentu Obrony.

Piloci amerykańskiej Marynarki Wojennej nagrali "niezidentyfikowane obiekty latające" nad Pacyfikiem w 2004 i 2015 roku. Do pierwszego zdarzenia doszło podczas standardowej misji szkoleniowej pilotów, którzy monitorowali niebo właśnie w celu zbadania takich obiektów - zostały one bowiem wcześniej zauważone przez krążownik Marynarki Wojennej USA.

Mężczyznom udało się zobaczyć ok. 12-metrowy obiekt, który unosił się mniej więcej 15 metrów nad wodą. Kiedy tylko się do niego zbliżyli, obiekt bardzo szybko odleciał.

Z kolei nagrania z 2015 roku pokazują bardzo szybko poruszające się UFO - jeden z nich nawet obraca się w powietrzu.

Jest ich cała flota! Spójrz na to! To się kręci - słychać, jak jeden z pilotów mówi na nagraniu.

Nagrania, na których widać UFO, znajdziecie poniżej. Co o tym sądzicie?

Trudno uwierzyć, że te miejsca istnieją naprawdę. Oto 9 najdziwniejszych atrakcji, które stworzyła natura.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów