Penelope Cruz zagra Donatellę Versace. Są pierwsze zdjęcia z planu. Jak wygląda?

Emilia Klima 24.05.2017
Penelope Cruz, Donatella Versace
Fotografia: East News/ONS

Penelope Cruz wcieli się w postać projektantki w serialu "American Crime Story". Już teraz możemy podejrzeć, jak prezentuje się ucharakteryzowana na Donatellę Versace.  

Trzeci sezony hitowego serialu "American Crime Story" skupi się na morderstwie Ganniego Versace, do którego doszło w 1997 roku. Projektant został zastrzelony przed własnym domem w Miami przez seryjnego mordercę,  Andrew Cunanana, który później popełnił samobójstwo. Od tamtej pory najważniejszą postacią domu modu Versace jest jego siostra, Donatella. To właśnie w jej postać wcieli się Penelope Cruz.

Dobra wiadomość jest taka, że zagra młodą projektantkę z okresu przed licznymi oszpecającymi operacjami plastycznymi. Do sieci trafiło właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial.

Penelope Cruz
Fotografia: Instagram.com/entertainmentweekly

Penelope Cruz zamiast Lady Gagi 

Wcześniej wiele mówiło się o tym, że w rolę projektantki wcieli się Lady Gaga, która prywatnie przyjaźni się z projektantką (napisała o niej nawet piosenkę "Donatella"). Wokalistka całkiem nieźle radzi sobie jako aktorka, jej rola w "American Horror Story" została nawet nagrodzona Złotym Globem. Na przeszkodzie stanął jednak napięty grafik gwiazdy - praca na planie wymagałaby od niej pięciu miesięcy wyjętych z harmonogramu. 

Z jej zobowiązaniami zawodowymi, nie udałoby się tego zaplanować, zwłaszcza że serial będzie kręcony w różnych miejscach na całym świecie. Ale z wielką przyjemnością popracowałbym z nią w przyszłości przy jakiejś innej produkcji - powiedział producent serialu, Ryan Murphy, w rozmowie z "Variety".

Trzeci sezon "American Crime Story" na ekranach zadebiutuje w 2018 roku. Lady Gagi w nim nie zobaczymy, ale ucieszą się fani innej gwiazdy muzyki. W rolę partnera zamordowanego projektanta wcieli się Ricky Martin. Piosenkarza i odtwórczynie roli Donatelli paparazzi "przypali" na planie produkcji. Podoba Wam się Penelope w takim wydaniu?

Penelope Cruz
Fotografia: East News

 

Ricky Martin
Fotografia: East News
Penelope Cruz
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów