Penélope Cruz nago na okładce magazynu. Fani zachwycają się jej wyglądem: Wiek to tylko liczba

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Penélope Cruz
Fotografia: EAST NEWS

Aktorka wystąpiła nago na zdjęciach.

Penélope Cruz to hiszpańska aktorka, która zyskała międzynarodową sławę. Od lat jest jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd, które chętnie zapraszane są do wielu produkcji. Niedawno wystąpiła w głośnym filmie „Królowa Hiszpanii”, a już pod koniec miesiąca będziemy mogli podziwiać jej talent aktorski w jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, „Morderstwie w Orient Expressie”, w którym wystąpi m.in. u boku Johnnego Deppa.

Penélope Cruz, oprócz niesamowitych ról, znana jest również ze zjawiskowej urody. Nic więc dziwnego, że wydawcy prestiżowych magazynów chcą, żeby występowała na okładkach ich pism. Ostatnio aktorka zdecydowała się na bardzo odważną sesję dla magazynu „Esquire”. Gwiazda zapozowała do zdjęć w bieliźnie, a nawet nago. Fotografie są zjawiskowe.

Penélope Cruz zachwyciła fanów

Trzeba przyznać, że gwiazda doskonale wygląda i nie widać po niej zupełnie upływu czasu. Właśnie to postanowili również docenić fani aktorki. Komplementom w komentarzach pod zdjęciem z sesji na Instagramie nie ma końca. Znalazł się w nich również polski akcent.

Oszałamiająca jak zawsze. Wiek jest tylko numerem.

Przepiękna kobieta i niesamowita aktorka.

Boska – napisała polska fanka.

Penélope Cruz cały czas zachwyca swoim wyglądem. Należy też docenić to, że aktorka w dalszym ciągu wygląda bardzo naturalnie. Trzeba przyznać rację jej fanom, którzy zdecydowali się skomplementować odważne zdjęcia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów