Penelope Cruz mówi po polsku w reklamie Karmi. Poradziła sobie po mistrzowsku

Redakcja 02.06.2017
Penelope Cruz
Fotografia: www.youtube.com

Aktorka udowodniła, że jest nie tylko piękna, ale i niezwykle utalentowana. 

Penelope Cruz w nowej reklamie piwa bezalkoholowego Karmi mówi po polsku. Z szeleszczącymi głoskami poradziła sobie tak dobrze, że zaniemówił nawet Jan Wieczorkowski, który również jest gwiazdą spotu. 

Hiszpańska aktorka nie po raz pierwszy wystąpiła w reklamie piwa. I choć na wcześniejszych nagraniach mogliśmy usłyszeć, jak radzi sobie z trudnym dla obcokrajowca językiem polskim, tym razem musiała zmierzyć się z naprawdę niełatwym zdaniem. 

giphy (3)

Nie za słodko?

Akcja spotu rozgrywa się w barze, do którego wchodzi Jan Wieczorkowski z kolegą. Na widok siedzących przy stoliku motocyklistów raczących się piwem bezalkoholowym, pyta ironicznie, czy nie jest im za słodko. W tym momencie wkracza piękna hiszpańska aktorka, która zajmuje miejsce tuż obok miłośników motocykli i z uśmiechem na ustach stwierdza: "Nie tak słodko, jak myślisz"

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, spot z z Penelope Cruz i Janem Wieczorkowskim ma wspomóc ideę, że Karmi to bezalkoholowe piwo dla każdego, nie tylko dla kobiet. To również piwo dla mężczyzn, osób, które cenią spokój, ale też mocne wrażenia. Spot emitowany jest od 1 czerwca 2017 roku. Za jego kreację odpowiada agencja Red8 Advertising, a za produkcję Propeller Film. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów