Peja nagrał piosenkę, w której obraził Rusin. Teraz spotkają się w "Agencie". Komentarz prowadzącej mistrzowski

Katarzyna Leszczyńska 08.02.2018
Kinga Rusin i Rychu Peja
Fotografia: Fotografie: Instagram/Kinga Rusin i Instagram/pejaslumsattack

Peja siedem lat temu nagrał utwór "Nietakt", w którym zarzucił Kindze Rusin brak seksapilu. Ostatnio wziął udział w programie "Agent-Gwiazdy", który prowadzi dziennikarka. Co Rusin sądzi o jego piosence?

Na antenę TVN w wiosennej ramówce powraca program „Agent-Gwiazdy”. Dużym zaskoczeniem wśród uczestników trzeciej już edycji show był znany raper, Peja. Jego udział w programie wywołał oburzenie wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy pamiętali jeden z utworów muzyka. W piosence „Nietakt” Peja odniósł się do osoby Kingi Rusin, w niezbyt pochlebnych słowach.

Zobacz także: "Agent-Gwiazdy 3". Pełna lista uczestników ujawniona. Tej gwiazdy się tam nie spodziewaliście

W całym utworze Peja rapuje o „złych kobietach”, które chciały go wykorzystać. To właśnie wówczas dostaje się Rusin, której muzyk zarzucił brak seksapilu. Przy okazji dostało się również innym znanym kobietom, takim jak: Patricia Kazadi oraz Grażyna Torbicka. Największe zainteresowanie budzi jednak obecnie fragment o Rusin, w związku z nadchodzącym „Agentem”.

Ty czego chcesz ode mnie, czym chcesz mnie skusić, nie masz seksapilu jak go nie ma Kinga Rusin – rapował.

Choć od powstania utworu minęło siedem lat, fani nie zapomnieli tego, że Peja obraził Rusin w swoim utworze. A jego udział w „Agencie” stał się okazją do przypomnienia o tym. Jak się okazuje jednak, obie gwiazdy tę sprawę już wyjaśniły. Jak tłumaczy się sam raper?

Raperzy czasem lubią pojechać po bandzie i zamiast użyć stwierdzenia „nie jesteś w moim typie”, używają innego, bardziej ostrego lub może krzywdzącego, niesprawiedliwego. Są to rzeczy nie wszystkie do końca przemyślane w danym momencie, ale oczywiście wpisują się w moją kartotekę i trzeba mieć też jaja, żeby na tym lotnisku jednak się stawić w obliczu Kingi Rusin po takim zdarzeniu – powiedział Peja w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Peja stwierdził, że sprawa została już wyjaśniona. Czy w podobny sposób myśli Kinga Rusin?

Zobacz także: Kto wygra "Agent-Gwiazdy 3"? Jeden z uczestników chyba się wygadał. Teraz się tłumaczy

Rusin o utworze Peji

Kinga Rusin powiedziała, że nie znała piosenki rapera, dopóki media nie napisały o całej sytuacji w związku z „Agentem”. Dziennikarka przyznała, że rozmawiała na ten temat z Peją, który twierdził, że liczył na to, iż Rusin nigdy nie pozna tej piosenki. Stało się jednak inaczej. Czy dziennikarka ma pretensje do rapera o to, że zarzucił jej brak seksapilu?

Ten nurt hip-hopu był mi obcy. W związku z czym oczywiście dowiedziałam się z mediów, które skrzętnie prześledziły teksty piosenek Peji. I faktycznie wyłuskały taki fragment, w którym Peja wyraźnie daje do zrozumienia, że niezbyt mu się podobam i nie jestem w jego typie. Ale tak jak się śmiejemy, bo myślę, że i ja i Rysiek mamy do tego dystans, tak to w życiu jest, że nie każdy się każdemu podoba. Ja też mam trochę inny gust – odpowiedziała Rusin.

Później Kinga Rusin dodała, że Peja jest idealną osobą do takiego programu jak „Agent-Gwiazdy”. Stwierdziła, że przez cały wyjazd był po prostu sobą i nie próbował udawać kogoś innego ze względu na wszechobecne kamery. O tym jak wypadł będziemy mogli przekonać się już podczas premiery w TVN 21 lutego.

Zobacz także: Ferenstein-Kraśko przyjaźni się z Rusin od wielu lat. Dziennikarka odradzała jej występ w "Agencie". Dlaczego?

Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS
Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów