Paweł i Antek Królikowscy wspólnie wykonali utwór "Tata mój". Łzy same cisną się do oczu!

Antek Królikowski i Paweł Królikowski przytuleni do siebie stoją na scenie
Fotografia: TRICOLORS/East News

Paweł i Antek Królikowscy zawsze mieli rewelacyjne relacje. Wspólnie zaśpiewali utwór "Tata mój". Dziś nabiera on nowego znaczenia - zarówno słowa, jak i teledysk.

Śmierć Pawła Królikowskiego przygnębiła wszystkich. Najbardziej jednak przeżywają to oczywiście najbliżsi aktora. Jego syn, Antek Królikowski pożegnał tatę wzruszającym wpisem na swoim koncie na Instagramie. My natomiast przypominamy niezwykły utwór, który w 2013 Antek i Paweł Królikowscy wspólnie nagrali. Piosenka pt. "Tata mój" wówczas promowała "Kalendarz Dżentelmeni 2014". A sam klip pokazuje, jak niezwykła była ich relacja ojciec-syn.

Zobacz także: Ostatni wywiad Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Poruszające słowa aktora o chorobie i wsparciu bliskich 

Paweł i Antek Królikowscy w utworze "Tata mój"

"Tata mój" to utwór, który powstał na potrzeby kalendarza charytatywnego "Dżentelmeni". Antek Królikowski wziął udział ze swoim tatą w sesji zdjęciowej i wspólnie nagrali piosenkę.

Autorem utworu, który nagrali Królikowscy jest Tomasz Szczepanik z grupy Pectus. Opowiada ona o wyjątkowej relacji ojca z synem, która widać, że była dobrze znana Antkowi i Pawłowi

Obaj panowie nie ukrywali nigdy, że są ze sobą bardzo związani. Antek jest najstarszym synem Królikowskich i poszedł w ślady swojego taty, tym samym zostając aktorem. Dziś to jeden z najpopularniejszych gwiazdorów młodego pokolenia.

Mnie zawsze imponowała twoja samodzielność. Antek, kiedy miał 19 lat, wyniósł się z domu, zarabiał na siebie, a my z żoną mieliśmy poczucie, że stoimy w odwodzie i ubezpieczamy tyły - mówił o swoim synu Paweł Królikowski w wywiadzie dla magazynu "VIVA!".

Dziś słowa piosenki "Tata mój", a także to wykonanie nabierają nowego znaczenia. I są bardzo przejmujące.

Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Kobego Bryanta i jego córeczki. Przemówienie Vanessy doprowadziło wszystkich do łez

Ostrowska, Woźniak-Starak, Kożuchowska i wiele innych. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów