Paweł Małaszyński zasłabł na scenie i przerwano spektakl! Jest oficjalny komentarz

Julia Pandecka 20.12.2019
Paweł Małaszyński z skórzanej kurtce
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Paweł Małaszyński ma drobne problemy ze zdrowiem. Aktor zasłabł na scenie podczas spektaklu. Teraz przeprosił fanów i wyjaśnił, co tak naprawdę się wydarzyło.

Zaskakująca informacja obiegła media. "Super Express" donosi, że Paweł Małaszyński miał trafić do szpitala po tym, gdy zasłabł na scenie podczas spektaklu "Berek, czyli upiór w moherze" w Teatrze Kwadrat. O tym, że sytuacja miała miejsce poinformował także ostatecznie sam aktor. Paweł Małaszyński opublikował na swoim koncie na Facebooku post, w którym przeprosił widzów przedstawienia i poinformował, że już czuje się lepiej. Wiemy też, co się stało!

Zobacz także: Paweł Małaszyński pokazał syna w "DD TVN". 15-latek jest porównywany do znanego piosenkarza

Paweł Małaszyński zasłabł na scenie! Aktor skomentował swój stan

"Fakt" poinformował, co tak naprawdę wydarzyło się na scenie warszawskiego teatru. 

Jak podaje tabloid, Paweł Małaszyński źle się poczuł i zasłabł na scenie. Wezwano pogotowie, a Andrzej Nejman postanowił przerwać przedstawienie. Za całą tę sytuację przeprosił sam Paweł Małaszyński, jednocześnie informując, co tak naprawdę się wydarzyło.

Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do was najszybciej, jak to będzie możliwe - napisał aktor.

Jak donosi "Party.pl", nie jest to pierwsza taka sytuacja w karierze aktora. W kwietniu 2014 roku Paweł Małaszyński zasłabł na scenie podczas spektaklu w Chorzowie. W 2016 roku także poczuł się źle podczas przedstawienia. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

Zobacz także: Małaszyński "nienawidził" grać w "Magdzie M."? Aktor się tłumaczy!

Lubisz polskich aktorów? Wspólna impreza ze znaną osobą to twoje marzenie? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, z którą gwiazdą powinieneś iść na imprezę.

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów