Paweł Małaszyński udowodnił, że dla córki zrobi wszystko. Aż trudno uwierzyć, że się na to zdecydował!

Łucja Siennicka 17.10.2019
Paweł Małaszyński
Fotografia: Tricolors/East News

Paweł Małaszyński ostatnio rzadko pokazuje się na ekranie. Aktor spędza każdą wolną chwilę ze swoją rodziną. Na prośbę córki zrobił zaskakującą rzecz. Co więcej, postanowił się tym podzielić z internautami.

Paweł Małaszyński jest kojarzony z rolami w takich produkcjach jak "Magda M", "Tajemnica Twierdzy Szyfrów", "Świadek koronny" czy "Twarzą w twarz". Prywatnie dla aktora jest najważniejsza rodzina.

Od wielu lat jest w związku małżeńskim z Joanną Chitruszko, z którą ma dwójkę dzieci. Małaszyński pokazał na swoim profilu na Instagramie, że dla swoich pociech może zrobić wszystko. 

Paweł Małaszyński zrobił szaloną rzecz na prośbę córki

Paweł Małaszyński jest mniej aktywny w mediach. Rzadko pokazuje się na imprezach branżowych, do tego chroni swoją prywatność. Mimo to aktor jest obecny na Instagramie, gdzie pokazuje od czasu do czasu kulisy swojego życia.  

Ostatnie zdjęcie 43-latka wywołało zachwyt wśród internautów. Małaszyński pokazał, że jest świetnym ojcem dla 15-letniego Jeremiasza i 5-letniej Lei. Wiele wskazuje na to, że zrobi dla nich wszystko.

Na prośbę córeczki aktor pomalował sobie... paznokcie! Gwiazdor zrobił sobie zdjęcie w wannie i okazało się ono być prawdziwym hitem!

Jeżeli Twoja córka mówi Ci, że dziś jesteś księżniczką, to nie mam wyjścia... jestem księżniczką. PS dobrze, że nóg nie kazała golić #likedaughterlikefather” - napisał.

Internauci są zachwyceni jego poświęceniem!

Super tata - piszą.

Uważacie, że to urocze?

Zobacz także: Aleksandra Woźniak zmieniła zawód! Aktorka zostanie terapeutką

Lubisz polskich aktorów? Sprawdź, z którym spędziłbyś miło czas!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów