Paweł Małaszyński pokazał syna w "DD TVN". 15-latek jest porównywany do znanego piosenkarza

Marianna Bereza 25.10.2019
Paweł Małaszyński
Fotografia: TRICOLORS/East News

Aktor zdradził także, jakim jest ojcem.

Paweł Małaszyński to znany aktor filmowy i serialowy. Polacy z pewnością dobrze znają jego role w takich produkcjach jak: "Magda M", "Tajemnica Twierdzy Szyfrów", "Świadek koronny" czy "Twarzą w twarz". Mniej wiemy o życiu prywatnym gwiazdora. W ostatnim odcinku "Dzień Dobry TVN" Małaszyński pokazał syna. 

Aktor od 17 lat pozostaje w związku małżeńskim z Joanną Chitruszko. Para doczekała się dwojga dzieci - 15-letniego Jeremiasza i 5-letniej Lei. Aktor wielokrotnie podkreślał, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Ostatnio spełnił nietypową prośbę małej córeczki, a teraz do "DD TVN" przyprowadził syna.

Paweł Małaszyński pokazał syna w "DD TVN"

Aktor rzadko dzieli się swoim życiem osobistym w mediach. Tym razem zrobił wyjątek. W śniadaniowym programie TVN-u gościł razem z 15-letnim synem Jeremiaszem. 

Okazuje się, że pretekstem do spotkania był teledysk do piosenki zespołu Pawła Małaszyńskiego. Niewiele osób wie, że aktor jest również wokalistą i autorem tekstów w grupie Cochise, która wykonuje utwory z pogranicza rocka, grunge'u i metalu. To właśnie w najnowszym klipie do "The Weeping Song" Nicka Cave'a and the Bad Seeds wystąpił nastoletni syn gwiazdora.

15-latek na początku nie był przekonany do występu w teledysku, jednak po czasie nie żałuje swojej decyzji. Jeremiasz wyznał także, że woli inne gatunki niż tata.

Nie jestem jego wielkim fanem i nie chodzę na każdy koncert. Wolę inne rodzaje muzyki - powiedział.

Spotkanie w programie skłoniło Małaszyńskiego do wyznań na temat bycia ojcem. W rozmowie z Mateuszem Hładkim aktor przyznał, że nie miał wystarczająco czasu dla rodziny, gdy jego syn przyszedł na świat.

Nadrabiam ten czas, kiedy Jeremiasz był mały, kiedy dużo pracowałem i chciałem się rozwijać w zawodzie. Teraz mam wyciszony okres i jestem dla rodziny - mówił.

Aktor "Świadka koronnego" zdradził, że syna traktuje jak kumpla, ale bywa również nadopiekuńczy.

Nigdy nie traktowałem mojego syna jak dziecko, zawsze starałem się być wobec niego bardzo szczery i mówić, co mnie boli. Nie lubię tajemnic. Jestem nadopiekuńczy. (...) Jestem w stanie oddać życie za swoje dzieci - mówił w programie. 

Co ciekawe, 15-letni Jeremiasz wyznał w "DD TVN", że bywa przez internautów porównywany do innego piosenkarza, Dawida Podsiadły. Widzicie podobieństwo?

Zobacz także: Aleksandra Woźniak zmieniła zawód! Aktorka zostanie terapeutką

Lubisz polskich aktorów? Sprawdź, z którym spędziłbyś miło czas!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów