Wzruszające słowa Małaszyńskiego do żony. Od tej strony go nie znaliśmy!

Paweł Małaszyński
Fotografia: Instagram

Aktor doprowadził swoje fanki niemal do łez!

Paweł Małaszyński unika imprez medialnych. Z racji tego, że poświęcił się karierze muzycznej, rzadko też pokazuje się na ekranie.

Jedynym miejscem, w którym mamy okazję dowiedzieć się, co u niego słychać, są media społecznościowe. Aktor zamieścił na Instagramie poruszający post, który zadedykował swojej żonie. Internauci są zachwyceni!

Paweł Małaszyński pokazał romantyczne zdjęcie z żoną

Paweł Małaszyński nie może narzekać na swoje życie prywatne. Aktor żyje w szczęśliwym związku ze swoją żoną Joanną, z którą wychowuje 15-letniego syna Jeremiasza i 5-letnią córkę Leę.

Ostatnio pochwalił się romantycznym ujęciem z Joanną, które opatrzył rozczulającym opisem:

Ona jest powodem, dla którego śnię. Ona jest powodem, dla którego podążam za moim sercem. Bycie bez niej, to jedna z moich największych obaw - czytamy.

Małaszyński dał nam się poznać od zupełnie innej strony. Czyżby znudził mu się wizerunek twardziela? Internauci nie kryją wzruszenia. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Podpis. Żeby ktoś kiedyś o mnie tak napisał.

Cudownie wyrażone uczucie. W kilku krótkich, aczkolwiek jakże przejrzystych zdaniach.

Mądre słowa! Piękna miłość - piszą.

Jesteśmy pod wrażeniem. Inni panowie powinni brać z niego przykład!

Gwiazdy nie tylko dzielą się na Instagramie swoim życiem prywatnym, ale też nieźle na nim zarabiają. Zobaczcie, które z nich radzą sobie tutaj najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów