Aktor znany z serialu "Klan" miał udar mózgu! Wymaga kosztownej rehabilitacji

"Klan": aktorzy z serialu
Fotografia: Jan KUCHARZYK/East News

Udar mózgu może zaatakować niespodzianie. Właśnie tak było w przypadku znanego aktora. Paweł Kutny dostał udaru podczas warsztatów z osobami niepełnosprawnymi.

Paweł Kutny jest przede wszystkim aktorem serialowym. Szerszej publiczności dał się poznać w takich produkcjach telewizyjnych jak: „Klan”, „Fala zbrodni” oraz „Pierwsza miłość”. Teraz fanów tych seriali zasmuciła najnowsza informacja na temat aktora. Okazuje się, że Paweł Kutny miał udar mózgu i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wymaga kosztownej rehabilitacji.

Zobacz także: Jacek Czyż miał udar i walczy z rakiem. Jego syn apeluje o pomoc

Paweł Kutny miał udar

Paweł Kutny prowadził warsztaty dla osób niepełnosprawnych. W ich trakcie narzekał na zawroty głowy i był osłabiony. W pewnym momencie jego koleżanka zauważyła, że mężczyzna zaczyna przechylać się na prawą stronę.

Okazało się, że aktor dostał udaru. Natychmiast został przewieziony do szpitala. 

39-latek potrzebuje niezwykle kosztownej rehabilitacji, żeby dojść do pełnej sprawności. Jego bliscy zorganizowali zbiórkę na portalu Pomagam.pl. Na ten cel wpłynęło już 19 tys. zł. Ostatecznym celem zbiórki jest zdobycie 40 tys. zł, potrzebnych na leczenie aktora.

Kochani, dziękuję wszystkim za wsparcie, jest to takie ważne i takie potrzebne. Nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy - napisał do fanów aktor przy pomocy swojego konta na Facebooku.

Aktor od dłuższego czasu był bardzo schorowany. Choruje m.in. na cukrzycę. Mamy nadzieję, że wkrótce dojdzie do siebie.

Zobacz także: Tak dziś wygląda pierwsza Bożenka z serialu "Klan". 25-latka obecnie zajmuje się modelingiem

Wszyscy pamiętamy urocze rodzeństwo z "Rodziny zastępczej" - Majkę, Zośkę, Elizę, Fifiego i Romka. Bardzo się zmienili?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów