Paweł Królikowski trafił do szpitala! Antek komentuje: "Musimy sobie radzić"

Paweł Królikowski w białej koszuli i słomkowym kapeluszu
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

W mediach pojawiła się przykra informacja. Paweł Królikowski po raz kolejny trafił do szpitala! Te informacje potwierdził w rozmowie z mediami jego syn, Antek Królikowski.

Paweł Królikowski to jeden ze znanych polskich aktorów. W 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Kilka miesięcy temu ponownie trafił do szpitala. Później w mediach pojawiał się wyłącznie w nakryciu głowy. Teraz po raz kolejny trafił do szpitala, co potwierdził jego syn, Antek Królikowski. Jak podają media, aktor ma przebywać na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Zobaczcie, co powiedział Antek!

Zobacz także: Paweł Królikowski otarł się o śmierć. "Moja żona uratowała mi życie"

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Informację o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego podał "Super Express". Jak donosi tabloid, aktor miał trafić do szpitala w poważnym stanie.

Według informacji ustalonych przez "Pudelka", Paweł Królikowski przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Te informacje potwierdził Antek Królikowski.

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy - powiedział młody aktor w rozmowie z "Pudelkiem".

Z Antkiem skontaktowała się także redakcja "Faktu". Tym razem powiedział nieco więcej.

Tak, to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty - powiedział Antek.

To smutna informacja, zważywszy również na nadchodzące święta. Mamy jednak nadzieję, że Paweł Królikowski niedługo wróci do domu.

Zobacz także: Paweł Małaszyński zasłabł na scenie i przerwano spektakl! Jest oficjalny komentarz

Lubisz polskich aktorów? Wspólna impreza ze znaną osobą to twoje marzenie? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, z którą gwiazdą powinieneś iść na imprezę.

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów