Paweł Deląg już tak nie wygląda. Zmienił drobny szczegół, ale różnica ogromna. Nie wszyscy fani zachwyceni

Katarzyna Leszczyńska 23.11.2017
Paweł Deląg
Fotografia: EAST NEWS

Cóż za subtelna zmiana.

Paweł Deląg uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor przez jakiś czas nie był widziany w polskim show biznesie i robił karierę za granicą. Od pewnego czasu jednak znów pojawia się w telewizji i gra m.in. w serialu "Przyjaciółki". Niedawno jego fani byli zaskoczeni tym, że coraz częściej aktor widywany jest w towarzystwie Małgorzaty Foremniak. Teraz aktor znów wprawił internautów w osłupienie.

Paweł Deląg znany jest z tego, że od pewnego czasu nosi delikatny zarost. Tym razem jednak zaskoczył swoich fanów jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie, które podpisał "selfi z wąsem". Okazało się, że jego wąsy są znacznie dłuższe niż do tej pory.

Paweł Deląg z wąsami
Fotografia: Instagram/Paweł Deląg

Internauci są rozbawieni wąsami Deląga

Trzeba przyznać, że zmiana jest nietypowa. Również fani aktora nie do końca są do niej przekonani. Niektórzy zastanawiają się, czy jego zarost ma coś wspólnego z akcją „Movember”, podczas której mężczyźni zapuszczają w listopadzie wąsy, promując jednocześnie badania profilaktyczne wśród mężczyzn. Fanki aktora w większości są zachwycone jego nowym wyglądem.

Przystojny jak zawsze.

Z wąsem czy bez, nadal jest mega dobrze.

Wąs bardzo zacny.

Niektórzy przyznali jednak, że wolą Pawła bez wąsów. Zmiana z całą pewnością jest interesująca. Ciekawe, czy tak zostanie na stałe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów