Paulina Sykut opowiedziała o swojej diecie. Zaskoczył nas jeden szczegół!

Martyna Wojciechowska 20.04.2018
Paulina Sykut
Fotografia: Instagram.com/paulinasykut

Każda młoda mama powinna wziąć sobie do serca jej słowa.

Paulina Sykut to jedna z tych gwiazd, które zaraz po porodzie zachwycały szczupłą sylwetką. Niektórzy wręcz przecierali oczy z niedowierzania na widok jej boskiej figury po porodzie. Prezenterka telewizji Polsat w jednym z wywiadów zdradziła, jak dba o formę.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna w sukience z sieciówki za 49 zł!

Dieta Pauliny Sykut

Każda młoda mama doskonale wie, że powrót do formy sprzed ciąży to nie lada wyzwanie. By pozbyć się nadprogramowych kilogramów, poza odpowiednio rozpisaną dietą, potrzeba dużo samozaparcia i cierpliwości.

W sieci znajdziemy mnóstwo sposobów na utratę wagi, ale nie każdy jest skuteczna. Co zrobić, kiedy kolejna "dieta cud" nie pomaga? Warto wziąć przykład z Pauliny Sykut. W wywiadzie dla Jastrząbpost.pl gwiazda opowiedziała o tym, jak udaje się jej utrzymać szczupłą figurę. Mimo że jest bardzo drobna, wcale się nie głodzi. Wręcz przeciwnie - twierdzi, że je więcej niż jej mąż:

Ja tak zupełnie naturalnie dbam o siebie. To jest niewymuszone, ja jem bardzo regularnie, jem sporo. Czasami rozmawiam z koleżankami, które nie jedzą przez pół dnia. Ja czasami przedłużam te przerwy, jeśli nie mam czasu, jeżeli pracuję, ale staram się jeść regularnie i ssie mnie jeśli nie zjem, ale często jem więcej niż mój mąż – powiedziała Paulina.

Gwiazda okładki nowego numeru Women's Health nie ogranicza się tylko do zdrowej diety. Prezenterka stawia też sobie sportowe wyzwania:

Ćwiczę. Nie tylko z Anią Lewandowską, ćwiczę też sama, biegam po lesie, przygotowuje się do maratonu, bo takie sobie postawiłam wyzwanie i cel sportowy. Myślę, że raz na jakiś czas takie wyzwanie jest potrzebne.

Jak oceniacie sylwetkę Pauliny Sykut? My nie możemy oderwać od niej wzroku!

30084407_209119216529942_3313388928936968192_n-768x960
Fotografia: materiały prasowe

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów