Paulina Sykut emocjonalnie o ciąży Mariny - te słowa mogą wzruszyć!

Julita Buczek 30.05.2018
Marina Łuczenko-Szczęsna w ciąży
Fotografia: Fotografia Instagram MaRina

Coraz więcej gwiazd wypowiada się na temat ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Swoim zdaniem podzieliła się Doda, a ostatnio na ten temat wypowiedziała się Paulina Sykut. Sprawdźcie, jak skomentowała sprawę!

Marina Łuczenko wraz z Wojciechem Szczęsnym spodziewają się pierwszego dziecka. Piosenkarka tą szczególną wiadomością podzieliła się na swoim koncie na Instagramie!

Zobacz też: Doda broni Mariny podczas uroczystego przemówienia. Postawa godna podziwu!

Na temat ciąży koleżanki z branży wypowiedziała się już Doda, która również stanęła w obronie Mariny. Ujście swoim emocjom dała podczas tegorocznej gali Plejady! W sprawie swoje stanowisko zajęła Paulina Sykut, która powiedziała, że sytuacja piosenkarki nie jest jej obca. 

Mocne słowa Pauliny Sykut o ciąży Mariny

Jako mama oraz kobieta, która była niedawno w ciąży, uważam, że wszyscy powinni się bardzo serdecznie od Mariny odczepić. Życzę jej dużo spokoju oraz tego, aby końcówkę swojej ciąży mogła spędzić w komforcie, żeby się nie stresowała, nie denerwowała i aby nie musiała czytać głupot na swój temat.
Media żerują obecnie na ciężarnych kobietach, które są doskonałym obiektem ogromnego zainteresowania. To oczywiście nikogo nie dziwi, jednak w tym okresie kobieta potrzebuje spokoju, miłości, wsparcia przyjaciół oraz opieki ze strony rodziny.
Myślę, że Marinie należy się teraz wielkie wsparcie, bo właśnie zaczyna się nowy etap w jej życiu. Ja się strasznie denerwuje, gdy widzę, że takiej dziewczynie się dokucza i hejtuje. Sama mierzyłam się z różnymi sytuacjami podczas ciąży, musiałam odpowiadać na dziwne pytania i tłumaczyć się z różnych dziwnych rzeczy. Życzę wszystkim dziewczynom w ciąży, spokoju, komfortu i przede wszystkim zdrowia – skwitowała Paulina Sykut w rozmowie z portalem plotkarskim.

Pomimo tego, że Marina prosi o uszanowanie jej prywatności w tym szczególnym okresie, na bieżąco relacjonuje swój stan w social mediach. Co uważacie na temat wypowiedzi Pauliny Sykut?

Zobacz też: Marina jest w ciąży! Piosenkarka podała oficjalną informację

Po czym poznać, że jest się gotowym na dziecko?:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów