Paulina Sykut-Jeżyna w ogniu krytyki przez zdjęcia z córką. Ostro odpowiada

Paulina Sykut-Jeżyna uśmiechnięta w kwiecistej sukience
Fotografia: Instagram/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna chętnie dzieli się chwilami spędzanymi z córką. Ostatnio również to zrobiła. Te fotografie nie spotkały się jednak z aprobatą internautów.

Paulina Sykut-Jeżyna od niespełna dwóch lat cieszy się macierzyństwem. Jak każda młoda mama chętnie chwali się z innymi chwilami spędzanymi z dzieckiem. Jej córka Róża rośnie jak na drożdżach. Ostatnio prezenterka opublikowała dwie fotografie, na których wraz z pociechą karmi kozę. Zwierzę znajduje się za ogrodzeniem. Te, z pozoru niewinne zdjęcia, okazały się powodem do ogromnej fali hejtu, która wylała się w stronę gwiazdy.

Internauci zarzucają Sykut, że daje zły przykład dziecku

Paulina Sykut kilka dni temu opublikowała zdjęcia, na których widzimy, jak wraz z córką karmi kozę. Widać, że wspólnie spędzany czas sprawia im wiele radości. Patrząc na te zdjęcia wręcz nie sposób się nie uśmiechnąć. Innego zdania są jednak internauci, którzy postanowili doszukać się dziury w całym. Zarzucili prezenterce, że daje swojemu dziecku zły przykład, sprawiając, że cieszy się z zabawy z "umęczonym zwierzęciem".

Dawać taki przykład dziecku, a potem zwierzęta zdychają, bo tacy ludzie przykładają do tego rękę. 

W Poznaniu żyrafa ostatnio umarła, bo ludzie ją dokarmiali. 

Chodzenie do zoo i oglądanie zwierząt w niewoli jest chore.

Na odpowiedź Pauliny Sykut nie trzeba było długo czekać. Prezenterka stanęła w swojej obronie i w dobitny sposób wyraziła swoje zdanie, nie zgadzając się z krytyką internautów.

Jabłko pochodzi od opiekuna, który karmił kozy, z porcji przydzielonej na posiłek. NIE JESTEŚMY w ZOO, ale na PRYWATNEJ POSESJI i nie karmimy zwierząt czym popadnie! Proszę nie wysnuwać tak daleko idących wniosków. Nikt tu nie zdechnie i nikt tu nie przykłada ręki do śmierci zwierząt! Proszę choć trochę myśleć, gdy ogląda Pan zdjęcia. Nie wszystko jest takie, jak się Panu WYDAJE. 

Niektórzy internauci potem zaczęli przepraszać Paulinę. Niektórzy wciąż jednak obstawali przy swoim zdaniu. A wy jak myślicie? Kto w tym sporze ma rację? 

Niektórzy rodzice kierują się fantazją przy doborze imion swoich dzieci. Nietypowe imiona są popularne przede wszystkim w rodzinach gwiazd. Ci celebryci nazwali swoje dzieci bardzo oryginalnie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów