Paulina Sykut zdradziła sekret. ''Przez wiele lat dorabiałam sobie, śpiewając na weselach''

Adrianna Kubiak 05.07.2019
Paulina Sykut-Jeżyna
Fotografia: KFP/Reporter/EastNews

Prezenterka została prowadzącą program „Moje disco. Moje wszystko". Przy okazji Paulina zdradziła tajemnicę sprzed lat.

Paulia Sykut-Jeżyna brała udział w wielu muzycznych przedsięwzięciach. Prowadziła już m.in. „Must Be The Music. Tylko muzyka”, Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie, Sopot TOPtrendy Festiwal czy Kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Teraz prezenterka została gospodarzem programu „Moje disco. Moje wszystko". W rozmowie z tabloidem dziennikarka zdradziła ciekawostkę z lat młodości.

Zobacz także: Beckhamowie opublikowali urocze zdjęcia z przeszłości z okazji 20. rocznicy ślubu

Nowy program „Moje disco. Moje wszystko"

Choć większość z nas muzykę disco polo uważa za obciach, prawdą jest to, że większość rodzinnych imprez opiera się właśnie na tego typu rytmach. Polsat postanowił wyjść naprzeciw fanom disco polo i stworzył program pt. „Moje disco. Moje wszystko". Wiadomo już, że prowadzącą została Paulina Sykut-Jeżyna, a program emitowany będzie od marca.

Paulina Sykut-Jeżyna - sentyment do disco polo

Czy prezenterka odnajdzie się w nowej roli? Jak wspomniała w rozmowie z Faktem, ma sentyment do tego rodzaju muzyki.

Dobrze znam największe szlagiery disco-polo, bo przez wiele lat dorabiałam sobie, śpiewając na weselach. Robiłam to przez całą młodość, kiedy wystąpiłam na pierwszym ślubie, nawet nie miałam 17 lat. Potem studiowałam, a w weekendy zawsze byłam na weselnej scenie.

Dziennikarka przyznała również, że cotygodniowe występy pozwalały jej na zarobienie własnych pieniędzy i finansowe odciążenie mamy. Dzięki temu Paulina miała oszczędności na własne wydatki i potrzeby. Czy doświadczenia z lat młodości pomogą prezenterce w poprowadzeniu programu, dowiemy się dopiero w marcu.

Zobacz także: Marina Łuczenko skończyła 30 lat! Mąż przygotował jej niesamowitą niespodziankę

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów