Paulina Sykut rok temu została mamą. Teraz pokazała zdjęcie zrobione tuż po porodzie

Katarzyna Leszczyńska 07.12.2017
Paulina Sykut-Jeżyna
Fotografia: Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna

Gwiazda wspomina wyjątkowe chwile.

Wczoraj był wyjątkowy dzień – Mikołajki. Dla niektórych jednak zupełnie inny powód był ważniejszy do świętowania. Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem obchodzili pierwsze urodziny swojej córki, Róży. Z tej okazji prezenterka postanowiła opublikować na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, które poruszyło internautów.

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała fotografie, na której znajduje się z córką zaraz po porodzie. Zdjęcie jest bardzo osobiste i poruszające. W opisie prezenterka napisała, że był to „najważniejszy, najbardziej wyjątkowy, niezwykły rok”. Choć gwiazda cierpiała na depresję poporodową, o czym sama przyznała w rozmowie z magazynem „Flesz”, na zdjęciu wyraźnie promienieje szczęściem.

Paulina Sykut-Jeżyna z córką po porodzie
Fotografia: Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna

Fani Sykut-Jeżyny są zachwyceni

Fani prezenterki nie ukrywają zachwytu nad tym wyjątkowym zdjęciem. Wielu z nich nie może uwierzyć, że od porodu ich idolki minęło aż tyle czasu. Pod postem Sykut-Jeżyny posypały się komentarze z gratulacjami od internautów.

Najcudowniejszy prezent mikołajkowy.

Najlepsze życzenia dla Róży i dla Was – brawo rodzice.

Niemożliwe. Jak to szybko zleciało. Zdrówka i słodyczy dla malutkiej.

Rośnij zdrowa, mądra i śliczna Różyczko.

Po wpisach Pauliny Sykut-Jeżyny widać, że córka stała się jej oczkiem w głowie. Szczęśliwa mama od pewnego czasu znów spełnia się zawodowo. Niedawno pojawiła się na Gali Kobiecej i Męskiej Marki Roku oraz wyborach Miss Polski. Prezenterka doskonale radzi sobie łącząc pracę z macierzyństwem.

Paulina Sykut-Jeżyna na Gali Kobiecej i Męskiej Marki Roku
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów