Paulina Sykut-Jeżyna na ramówce Polsatu. To najlepsza kreacja wieczoru!

Paulina Ermel 30.08.2019
Paulina Sykut-Jeżyna
Fotografia: instagram.com/paulinasykutjezyna

Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu pojawiła się plejada gwiazd. I choć większość stylizacji zasługuje na wyróżnienie, to właśnie suknia Pauliny Sykut-Jeżyny przyciągnęła największe zainteresowanie.

W czwartek wieczorem odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd, które związane są z telewizją - już jesienią będziemy mogli obejrzeć programy i seriale, w które odegrają główne role.

Wśród zgromadzonych zdecydowanie wyróżniało się trio - Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska - które już niebawem będziemy mogli oglądać w najnowszym serialu Polsatu pt. "Zawsze warto". Gwiazdy wybrały na tę okazję spektakularne kreacje. Jednak przyćmiła je piękna Paulina Sykut-Jeżyna, której suknia okrzyknięta została jedną z najpiękniejszych.

Paulina Sykut-Jeżyna na ramówce Polsatu

Pauliny Sykut-Jeżyny nie mogło zabraknąć na prezentacji ramówki Polsatu. Gwiazda współprowadzi program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Na czerwonym dywanie prezentowała się znakomicie - nic dziwnego, że dziennikarze szybko okrzyknęli ją najlepiej ubraną na imprezie.

Sykut-Jeżyna wybrała na tę okazję brzoskwiniową długą suknię z ozdobnymi rękawami. Kreacja podkreśliła jej opaleniznę, ale też piękną, kobiecą sylwetkę. Gwiazda dobrała do niej oryginalną torebkę worek. Do tego postawiła na naturalną fryzurę w postaci fal.

Jak wam się podoba efekt końcowy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów