Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz o rozwodzie. Rozstała się z mężem w przyjaźni

Marianna Bereza 15.10.2019
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
Fotografia: TRICOLORS/East News

Dziennikarska para podjęła decyzję o rozstaniu. Teraz prezenterka przerwała milczenie w tej sprawie.

Niedawno media obiegła informacja o rozwodzie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego. Wiadomość była o tyle zaskakująca, że ich małżeństwo uchodziło za wzorowe i szczęśliwe. Teraz w rozmowie z "Fleszem" dziennikarka po raz pierwszy publicznie skomentowała doniesienia prasy.

O rozstaniu Kurzajewskich poinformował kilka dni temu portal party.pl, powołując się na znajomego dziennikarzy. Decyzja o rozwodzie miała zostać podjęta pod koniec ubiegłego roku, a niedawno do sądu miał wpłynąć pozew rozwodowy.

Drogi Pauliny i Maćka rozeszły się, ale wciąż pozostają w dobrych relacjach. Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie - miał zdradzić serwisowi znajomy gwiazdy.

Teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska odniosła się do tych informacji. Okazuje się, że para rozstała się w zgodzie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała rozstanie z mężem

Małżeństwo nie żywi do siebie urazy i rozstało się w przyjaźni. Prezenterka, która prowadzi wiele warsztatów i wykładów motywacyjnych, ciepło wypowiada się o związku z dziennikarzem.

Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając - oświadczyła Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z magazynem "Flesz".

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem 23 lata. Razem wychowują dwóch synów - 22-letniego Franciszka i 13-letniego Juliana. Starszy syn mieszka i studiuje za granicą. Młodszym synem Julianem rodzice mieliby opiekować się naprzemiennie.

Zobacz także: Marcela Leszczak potwierdza rozstanie z Michałem Koterskim! 

Z którą gwiazdą złapalibyście "flow" na imprezie? Sprawdźcie w naszym quizie!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów