Paulina Młynarska o depresji. „Zaczynam mozolną ścieżkę terapeutyczną”

Sandra Banach 20.11.2019
Paulina Młynarska
Fotografia: EastNews/PiotrKamionka

Paulina Młynarska opublikowała w mediach społeczościowych swoje dwa zdjęcia, które dzieli różnica kilkunastu lat. Gwiazda wyznała, że w przeszłości zmagała się z depresją.

Paulina Młynarska to popularna dziennikarka, która aktualnie zajmuje się pisaniem książek, wierszy oraz felietonów. Gwiazda jest także nauczycielką jogi. Na Instagramie obserwuje ją ponad 50 tysięcy osób. Niedawno córka Wojciecha Młynarskiego wyznała, że chorowała na depresję.

Zobacz także

Paulina Młynarska o swojej depresji

Na swoim instagramowym koncie Paulina Młynarska dodała bardzo intymny wpis. Dziennikarka wyznała, że w przeszłości zmagała się z depresją.

Na zdjęciu po prawej mam 32 lata, mieszkam w Paryżu w zjawiskowej willi z mężem, sławnym reżyserem, pracuję w radiu France Culture jako reporterka i... mam depresję. Właśnie zaczynam pomalutku swoją mozolną ścieżkę terapeutyczną. Jeszcze wiele błędów przede mną, wiele smutku, dużo łez. Ale ponieważ nie zejdę z tej ścieżki, nie odpuszczę, nie opuszczę siebie w potrzebie, już za kilka lat będzie dużo lepiej.

Paulina Młynarska zdradziła także, jak aktualnie wygląda jej życie.

A za kilkanaście będzie tak jak na zdjęciu po lewej. Mam na nim 48 lat, mieszkam sama, w maluteńkim domku na Krecie. Jestem pisarką i nauczycielką jogi. Jestem szczęśliwa. Nawet jeśli pojawia się cień, wiem skąd przyjdzie światło. Masz jedno życie. Nie porzucaj siebie.

Paulinie gratulujemy ogromnej wytrwałości i życzymy samych chwil szczęścia.

Zobacz także: Kinga Rusin pojawiła się na Różach Gali w sukience z 2008 roku. "Przetańczyłam w niej kilka sylwestrów"

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, czy rozpoznasz cytaty gwiazd. Do dzieła!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów