Krupińska i Karpiel-Bułecka planują 3. dziecko! Gwiazda zdradziła szczegóły

Malwina Wasilewska 17.01.2020
Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram.com/pkrupinska/

Gwiazda opowiedziała szczerze o najbliższych planach!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wraz ze swoimi dziećmi tworzą szczęśliwą rodzinę. Przypomnijmy, że małżonkowie wychowują razem 3-letnią Tosię i 2-letniego Jędrka. Ale okazuje się, że sławna para marzy o jeszcze jednym dziecku. Paulina w najnowszym wywiadzie zdradziła szczegóły.

Paulina Krupińska o powiększeniu rodziny

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie pokazują publicznie twarzy swoich dzieci i rzadko wypowiadają się na tematy związane z życiem prywatnym. Tym razem jednak zrobili wyjątek.

W rozmowie z magazynem "Życie na gorąco" Paulina opowiedziała o planach związanych z powiększeniem rodziny. Okazuje się, że gwiazda i jej 43-letni mąż w ciągu najbliższych dwóch lat chcą powitać na świecie trzecią pociechę.

Metryka nam leci, młodsi już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami - wyznała Krupińska.

Krupińska wypowiedziała się też na temat wychowywania swoich pociech. Nie ukrywa, że Tosia i Jędrek są jej oczkiem w głowie.

Dzieci nie należą do niani, babci ani sąsiadki. Są nasze. Trzeba kochać je za nic. [...] Staram się przytulać i okazywać im czułość tak często, jak się da - dodała.

Jak widać, Krupińska doskonale odnajduje się w roli mamy. Trzymamy kciuki za jej plany!

Zobacz także: Znamy zwycięzcę ósmego sezonu "Top Model". Fani są podzieleni. "To chyba jakiś żart"

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów