Krupińska zdradziła, jak bawiła się na imprezie urodzinowej Lewandowskiej

Sylwia Bagińska 04.10.2019
Ania Lewandowska i Paulina Krupińska
Fotografia: EastNews/KamilPiklikiewicz

Paulina Krupińska razem z mężem została zaproszona na zamkniętą imprezę urodzinową znanej karateczki. Jak bawiła się modelka?

Ania Lewandowska przyjaźni się z wieloma gwiazdami polskiego show-biznesu. Jedną z nich jest Paulina Krupińska. Modelka razem z mężem bawiła się na zamkniętej imprezie urodzinowej znanej karateczki. Towarzyskie spotkanie odbyło się w Warszawie.

Paulina Krupińska o imprezie urodzinowej Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska we wrześniu skończyła 31 lat. Z tej okazji znana trenerka wyprawiła przyjęcie. Nie zabrakło wielu znanych osób.

W urodzinowej zabawie uczestniczyła m.in.: Marina Łuczenko-Szczęsna, a także Paulina Krupińska z mężem. Modelka w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post zdradziła, że to była pierwsza impreza Sebastiana Karpiela-Bułecki w stolicy.

Odkąd jestem z moim mężem, chodzę z nim na różne imprezy do naszych przyjaciół. Byłam z nim na paru imprezach w Zakopanem, ale mój mąż, odkąd z nim jestem był pierwszy raz na imprezie w Warszawie, i to były urodziny Anki. Był tak zadowolony, że powiedział, że będzie chodził częściej – powiedziała Paulina Krupińska.

Gwiazda, zdradziła także, jak bawiła się na imprezie u Lewandowskiej.

Impreza była super. Były same najbliższe osoby z otoczenia Ani. Jakoś nie zaszalałam na niej, bo nawet nie piłam alkoholu. Jakiś taki sobie zrobiłam post od alkoholu. Ale bawiłam się, bo była bardzo fajna atmosfera, bardzo dużo osób, które znałam, no i byłam z mężem.

Mamy nadzieję, że Paulina z mężem będą coraz częściej bawić się wspólnie w Warszawie.

Zobacz także: Ania Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Fani przyczepili się o jeden szczegół

Uwielbiasz imprezować? Koniecznie weź udział w naszym quizie!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów