Paulina Krupińska z rodziną ma zamiar wyprowadzić się z Warszawy! Znamy powód tej decyzji

Sandra Banach 07.06.2019
Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują wyprowadzić się z Warszawy i zamieszkać na Podhalu. Jaki jest podwód tej decyzji?

Paulina Krupińska razem z mężem i dziećmi mają w zamiar w przyszłości wyprowadzić się na Podhale. Modelka nie widzi przeszkód, aby pracę w show-biznesie pogodzić z życiem w górach.

Paulina Krupińska wyprowadza się z Warszawy

Paulina Krupińska w wywiadzie dla „Jastrząb Post” zdradziła, że w przyszłości ma zamiar wyprowadzić się ze stolicy na Podhale. Jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka ma tam piękną posiadłość. Modelka swoją decyzję o przeprowadzce argumentuje tym, że podhalańska natura i górskie świeże powietrze sprzyjają rozwojowi dzieci.

To jest taki plan dalekosiężny. Gdzieś tam wspomniałam, że najlepszą opcją by było, gdybyśmy wraz z rodziną, gdy dzieci pójdą do szkoły, przeprowadzili się na Podhale. Żeby żyły w zgodzie z naturą, żeby trochę zwolnić tempo w naszym życiu zawodowym i przenieść się na Podhale, gdzie warunki i otoczenie służy dobremu rozwojowi dzieciaków. Możliwe, że tak się stanie.

Gwiazda powiedziała także, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy w show-biznesie. Modelka nie widzi przeszkód, aby dojeżdżać do stolicy i nadal realizować się w życiu zawodowym.

To nie jest trudna sytuacja, żeby dojeżdżać. Ja nie jestem osobą, która pracuje codziennie. W dobie możliwości takich, jakie są, jak nam zrobią zakopiankę już, to wydaje mi się, że w niecałe 4 godziny będziemy jeździć do Warszawy już. To nie jest tak tragicznie.

Zobacz także: Krupińska pochwaliła się swoim synem na Instagramie. Fanka ją zaatakowała!

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Artyści znani z jednego przeboju. Pamiętasz ich jeszcze? Średnia w tym quizie to 5 na 8 punktów...

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.

1. "W dzień gorącego lata" - jaki zespół jest autorem tego hitu z 1997 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów