Paulina Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską

Paulina Krupińska w białej bluzce i Klaudia Halejcio w czerwonej bluzie uśmiechają się do zdjęcia
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio pożegnały się z "Dance, Dance, Dance". Teraz modelka wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską.

Show "Dance, Dance, Dance" budzi ogromne emocje. W ostatnim odcinku programu między jedną z uczestniczek, Pauliną Krupińską-Karpiel, a Ewą Chodakowską, która zasiada w jury, doszło do utarczki słownej. Trenerka zarzuciła modelce, że ta nie przykłada się do tańca. Okazało się, że Krupińska zatańczyła z pękniętym żebrem. Niskie oceny spowodowały, że nawet solowy taniec Klaudii Halejcio nie uratował ich dalszych występów w programie. Krupińska pożegnała się z jurorami gorzkimi słowami.

Zobacz także: Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej w "Dance, Dance, Dance". Widzowie są zniesmaczeni

Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Chodakowską

Po tym, gdy Chodakowska skrytykowała w programie Krupińską, wylała się na nią fala krytyki ze strony widzów, którzy kibicowali modelce. Między gwiazdami doszło do utarczki słownej, która zakończyła się pozwem złożonym w sądzie przez trenerkę.

Teraz Krupińska postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie przy pomocy magazynu "Flesz".

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach. Chcąc zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych - apeluje Krupińska. 

Paulina Krupińska i Klaudia Helejcio ostatecznie musiały pożegnać się z programem w ostatnim odcinku. Modelka zdecydowała się szczerze podsumować oceny jurorów. Jej słowa były bardzo emocjonalne. 

Punktacja wasza jurorzy była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia. Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem - podsumowała.

Jurorzy uznali, że ten komentarz był nie na miejscu, zważywszy na to, że Klaudia Halejcio otrzymała od nich wysokie noty za swój solowy występ. Teraz Paulina Krupińska prosi o zakończenie medialnej przepychanki. Jak podaje "Flesz", modelka ma dość dyskusji na ten temat i sprawą obecnie zajmować się będzie jej adwokat. 

Zobacz także: Kolejny konflikt w "Dance, Dance, Dance"! Tym razem między Kazadi i Nowakowską

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów