Paulina Krupińska pokazała, jak ubiera choinkę z dziećmi! Fanka: "Dzieci już takie duże?"

Paulina Krupińska w czerwonej sukni maluje usta na czerwono.
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska

Paulina Krupińska wraz z dziećmi szykuje się do świąt! Pokazała piękne zdjęcie, na którym wspólnie ubierają choinkę. Paulina i Tosia mają takie same sukienki!

Za pasem święta, gwiazdy zatem coraz chętniej dzielą się swoimi choinkami z fanami. Tak też postanowiła zrobić Paulina Krupińska, która pokazała na swoim koncie na Instagramie, jak ubiera choinkę ze swoimi dziećmi. Ich bożonarodzeniowe drzewko oczywiście robi wrażenie, zwłaszcza, że mają bardzo oryginalne dekoracje. Wszyscy zwracają jednak uwagę na same dzieci, które bardzo wyrosły! Paulina i Antosia mają nawet takie same sukienki!

Zobacz także: Choinki gwiazd. Która z nich może pochwalić się najpiękniejszym drzewkiem?

Krupińska ubiera choinkę z dziećmi. Postawiła na oryginalne dekoracje

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Wszyscy pamiętamy jeszcze, gdy modelka była w ciąży z synkiem. Teraz oboje są już bardzo duzi!

Krupińska pokazała dzieci przy okazji wspólnego ubierania choinki. W tym roku postawili na oryginalne dekoracje

Kochani, święta to wyjątkowy czas. Czas, w którym jesteśmy razem, jesteśmy bardziej życzliwi, radośni. Pewnie każdy z nas taki obrazek chciałby zatrzymać na dłużej. Możemy dać naszym dzieciom najpiękniejsze prezenty świata, ale nie będą one cieszyć, jeśli nie idzie za tym wspólnie spędzony czas - napisała modelka.

Uwagę internautów przykuły jednak same dzieci, które bardzo wyrosły! Zwracają też uwagę, że Paulina i Antosia mają takie same sukienki.

Pani dzieci już takie duże?

Ale cute sukienki macie!

Cudnie wyglądacie.

A jak wam podoba się ten rodzinny, świąteczny obrazek?

Zobacz także: Krupińska oburzona zachowaniem rodziców: "Obok tego nie można przejść obojętnie"

Paulina i Sebastian postawili na tradycyjne imiona dla swoich dzieci. Te gwiazdy poszły jednak w zupełnie innym kierunku!

  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów