Krupińska pokazała zdjęcie z dzieckiem. W komentarzach wybuchła dyskusja!

Paulina Ermel 10.04.2019
Paulina Krupińska
Fotografia: instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska to jedna z tych gwiazd, które chronią swoją prywatność. Dlatego jej ostatnie zdjęcie z dzieckiem zaskoczyło obserwatorów. I niestety sprowokowało niezbyt przychylne komentarze.

Paulina Krupińska to szczęśliwa mama dwójki małych dzieci. Modelka i jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka chronią prywatność - w mediach społecznościowych znajdziemy raz na jakiś czas zdjęcia zakochanych, ale na próżno szukać fotografii ich dzieci w pełnej krasie.

Do tej pory Miss Polonia chętnie dzieliła się obserwacjami na temat macierzyństwa ze swoimi fankami, ale nigdy nie pokazała twarzy swoich dzieci na Instagramie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało burzę!

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z dzieckiem

Nowe zdjęcie opublikowane przez Paulinę na Instagramie zaskoczyło jej fanów. Modelka pozuje na nim z małym chłopcem. Fotografię podpisała: "Mój słodziak Antoś".

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy są przekonani, że to synek Krupińskiej. Doszukują się w nim nawet podobieństwa do sławnego taty, Sebastiana. Tylko niektórzy zorientowali się, że dziecko jest za małe na to, by być dzieckiem Pauliny. Jej córka ma już 4 lata, a syn 2. Z kolei na zdjęciu modelka pozuje ze swoim chrześniakiem!

Nie do końca spodobało się to fanom, którzy wyrazili swoje emocje w komentarzach.

Zawsze mnie dziwiło, że osoby publiczne ze swoimi dziećmi zdjęć nie wystawiają, ale brata/sąsiadki/koleżanki pokazują chętnie.

Trochę dla mnie niepojęte, ze bez oporów pokazuje Pani zdjęcie innego dziecka a swoich nie.

Inne dzieci pokazywać to owszem, a o prywatność swojego się dba.

Paulina odniosła się do tych zarzutów.

Jego mama pozwala, my natomiast zdecydowaliśmy się nie pokazywać twarzy naszych dzieci.

Uważacie, że powinna pokazywać twarz chrześniaka w momencie, kiedy chroni prywatność własnych dzieci?

Ten chłopiec otrzymał tytuł "najpiękniejszego chłopca na świecie". Uważacie, że takie wyróżnienia powinny być nadawane dzieciom?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów